Допомога силам АТО

Торговельне обладнання

Раді вітати вас в каталозі торговельного обладнання!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Цезарь, Сezar.ua, А-Техно та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на торговельне обладнання від таких популярних виробників, як Flytech, ICS або Sable.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу торговельного обладнання та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати торговельне обладнання за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані торговельне обладнання за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на торговельне обладнання за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!