Допомога силам АТО

Аксесуари

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Bezpeka-shop.com, Forter.com.ua, Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких відомих виробників, як Secure або CoVi Security.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу аксесуарів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити аксесуари за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Colarix CAM-DUM-001

0 голосов
Середня ціна: 238 грн.

Муляж внутренней камеры Полноценная ИК-подсветка до 20м Кабель с разъемами BNC и DC Стандарт защиты от влаги и пыли IP20 Реалистичность 100% Внешний вид муляжа камеры CAM-DUM-001 в купольном корпусе выполнен из качественного пластика абсолютно не отличим от реальной камеры, а встроенные ИК...

Colarix CAM-DUM-002

0 голосов
Середня ціна: 308 грн.

Муляж наружной камеры Полноценная ИК-подсветка до 30м Кабель с разъемами BNC и DC Стандарт защиты от влаги и пыли IP66 Реалистичность 100% Внешний вид муляжа камеры CAM-DUM-002 в купольном корпусе выполнен из качественного металла, абсолютно не отличим от реальной камеры, а встроенные ИК...

Colarix CAM-DUM-003

0 голосов
Середня ціна: 322 грн.

Муляж наружной камеры Полноценная ИК-подсветка до 30м Кабель с разъемами BNC и DC Стандарт защиты от влаги и пыли IP66 Реалистичность 100% Внешний вид муляжа камеры CAM-DUM-003 в цилиндрическом корпусе выполнен из качественного металла, абсолютно не отличим от реальной камеры, а встроенные ИК...