Допомога силам АТО

Витратні матеріали

Вітаємо вас у каталозі витратних матеріалів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на витратні матеріали від таких відомих виробників, як Pro'skit, Cynel або Ya Xun.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу витратних матеріалів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати витратні матеріали за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані витратні матеріали за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на витратні матеріали за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Ergom 35мм х 10см красная (набор 4шт)

0 голосів
Середня ціна: 31 грн.

35мм х 10см красная (набор 4шт)-трубка термоусадочная Торговая марка: Ergom Размер: 35мм х 10см Цвет: красный Набор: 4 шт.

DREMEL цветные 7мм

0 голосів
Середня ціна: 165 грн.

Ergom 35мм х 10см черная (набор 4шт)

0 голосів
Середня ціна: 31 грн.

35мм х 10см черная (набор 4шт)-трубка термоусадочная Торговая марка: Ergom Размер: 35мм х 10см Цвет: черный Набор: 4 шт.

DREMEL по дереву 7мм

0 голосів
Середня ціна: 142 грн.