Допомога силам АТО

Сканери зчитування штрих-коду

Вітаємо вас у каталозі сканерів зчитування штрих-коду!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких А-Техно, Mobilluck.com.ua, Deshevshe.net.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на сканери зчитування штрих-коду від таких відомих виробників, як ZEBEX, Motorola або Metrologic.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу сканерів зчитування штрих-коду та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати сканери зчитування штрих-коду за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані сканери зчитування штрих-коду за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сканери зчитування штрих-коду за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Exida.ua
3 500 грн.

Metrologic / Honeywell Voyager 1200g (USB)

0 голосів
Середня ціна: 3 500 грн.

Сканер штрих кода Metrologic / Honeywell Voyager 1200g (USB).Компактный линейный лазерный сканер штрих кода Voyager 1200g USB от американской компании Honeywell (Metrologic) в состоянии функционировать как в ручном, так и в стационарном режимах, что делает его приобретение особо оправданным и...

ZEBEX Z-6010 (PS/2) Laser (9139)

0 голосів
Середня ціна: 5 527 грн.

Де купити?

Exida.ua
2 800 грн.

Metrologic / Honeywell MS 5145 USB black

0 голосів
Середня ціна: 2 800 грн.

Сканер штрих кода Metrologic / Honeywell MS 5145 USB black.Компактный проводной ручной лазерный сканер штрих кода MS5145 USB от американской компании Honeywell (Metrologic) является одним из самых функциональных и доступных по цене аппаратов в своем классе. Имеет небольшие габариты и вес, что...

Symbol LI4278 Usb (LI4278-TRBU0100ZER)

0 голосів
Середня ціна: 6 510 грн.

Де купити?

Exida.ua
2 800 грн.

Metrologic / Honeywell MS 5145 USB grey

0 голосів
Середня ціна: 2 800 грн.

Сканер штрих кода Metrologic / Honeywell MS 5145 USB grey.Компактный проводной ручной лазерный сканер штрих кода MS5145 USB от американской компании Honeywell (Metrologic) является одним из самых функциональных и доступных по цене аппаратов в своем классе. Имеет небольшие габариты и вес, что...

Netum NT-M8W 2D (NTM8W)

0 голосів
Середня ціна: 2 899 грн.