Допомога силам АТО

Принтери чеків, етикеток, штрих-кодів

Вітаємо вас у каталозі принтерів чеків, етикеток, штрих-кодів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Сezar.ua, А-Техно та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на принтери чеків, етикеток, штрих-кодів від таких відомих виробників, як Argox, Epson або SPRT.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу принтерів чеків, етикеток, штрих-кодів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати принтери чеків, етикеток, штрих-кодів за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані принтери чеків, етикеток, штрих-кодів за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на принтери чеків, етикеток, штрих-кодів за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
5 555 грн.

BROTHER PT-E550WVP

0 голосів
Середня ціна: 5 555 грн.

Основные характеристики Печать с ПК и смартфона Выделенные кнопки для распространенных электрических маркировок Большой дисплей с подсветкой Автоматическая обрезка и полуобрезка ленты Комплект включает в себя кассету, литий-ионный аккумулятор, адаптер переменного тока и кейс для переноски Печать...

Де купити?

Protovar.com.ua
1 870 грн.

BROTHER QL-700

0 голосів
Середня ціна: 1 870 грн.

Профессиональный высокоскоростной принтер этикеток позволяет быстро решать задачи по маркировке в вашем занятом офисе.

Де купити?

Protovar.com.ua
3 218 грн.

BROTHER PT-E300VP (PTE300VPYJ1)

0 голосів
Середня ціна: 3 218 грн.

Принтер этикеток; технология печати: термопечать; палитра: черно-белая; исполнение: мобильный

Де купити?

Protovar.com.ua
2 063 грн.

BROTHER PT-D450VP (PTD450VP)

0 голосів
Середня ціна: 2 063 грн.

Тип аппарата Настольный Максимальная ширина ленты (мм) 18 Использование Офис Батарея AA X 6шт (LR03, HR03) Автовыключение Да Способ обрезки Авто Дисплей ЖК-дисплей с подсветкой Размер дисплея 16 знаков x 3 линии Цвет корпуса Черный Конструкция корпуса Настольный Тип клавиатуры QWERTY

Де купити?

Protovar.com.ua
4 098 грн.

BROTHER PT-D600VP P-Touch Black (PTD600VPR1)

0 голосів
Середня ціна: 4 098 грн.

Японская компания Brother является одной из один из крупнейших в мире производителей принтеров и многофункциональных аппаратов. Кроме привычных принтеров и МФУ для дома и офиса, Brother по-прежнему производит швейные машины, а также принтеры для печати наклеек, сканеры, мобильные принтеры и...