Допомога силам АТО

Принтери чеків, етикеток, штрих-кодів

Вітаємо вас у каталозі принтерів чеків, етикеток, штрих-кодів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Сezar.ua, А-Техно та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на принтери чеків, етикеток, штрих-кодів від таких відомих виробників, як Argox, Epson або SPRT.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу принтерів чеків, етикеток, штрих-кодів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати принтери чеків, етикеток, штрих-кодів за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані принтери чеків, етикеток, штрих-кодів за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на принтери чеків, етикеток, штрих-кодів за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
1 710 грн.

Epson LabelWorks LW-300

0 голосів
Середня ціна: 1 710 грн.

Технология печати сублимационная Беспроводной есть Сетевой есть

Де купити?

Protovar.com.ua
2 907 грн.

BROTHER QL-700

0 голосів
Середня ціна: 2 907 грн.

Профессиональный высокоскоростной принтер этикеток позволяет быстро решать задачи по маркировке в вашем занятом офисе.

Де купити?

Protovar.com.ua
15 476 грн.

ZEBRA GK 420 T

0 голосів
Середня ціна: 15 476 грн.

Компактный настольный принтер штрих-кодов серии GK от компании Zebra отличаются от других моделей максимальной скоростью печати 127 мм/сек.

Де купити?

Protovar.com.ua
3 420 грн.

BROTHER PT-E300VP (PTE300VPYJ1)

0 голосів
Середня ціна: 3 420 грн.

Принтер этикеток; технология печати: термопечать; палитра: черно-белая; исполнение: мобильный

Де купити?

Protovar.com.ua
4 361 грн.

BROTHER PT-D600VP P-Touch Black (PTD600VPR1)

0 голосів
Середня ціна: 4 361 грн.

Японская компания Brother является одной из один из крупнейших в мире производителей принтеров и многофункциональных аппаратов. Кроме привычных принтеров и МФУ для дома и офиса, Brother по-прежнему производит швейные машины, а также принтеры для печати наклеек, сканеры, мобильные принтеры и...