Допомога силам АТО

Склоочисники

Раді вітати вас в каталозі склоочисників!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Karcher-Pylesos, Karcher-Ovcharoff, Karcher-Boyko та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на склоочисники від таких відомих виробників, як TopShop або Karcher.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу склоочисників та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити склоочисники за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані склоочисники за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на склоочисники за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Karcher WV 2 Premium

0 голосов
Середня ціна: 2 199 грн.

Официальная гарантия 2 года. Бесплатная доставка по Украине.

WV 2

0 голосов
Середня ціна: 1 999 грн.

Бесплатная Доставка. Гарантия 2 года.

WV 2 + Вибропад KV 4

0 голосов
Середня ціна: 3 599 грн.

Вместе дешевле! Комплект Стеклоочиститель + вибропад.

WV 2 Premium + Вибропад KV 4 Premium

0 голосов
Середня ціна: 3 999 грн.

Вместе дешевле! Комплект Стеклоочиститель + Вибропад!

Karcher WV 2 Premium Black Edition

0 голосов
Середня ціна: 2 199 грн.

уникальный дизайн, время работы аккумулятора увеличено на 40 % по сравнению с обычной моделью WV 2 Premium