Допомога силам АТО

Лічильники монте та жетонів

Раді вітати вас в каталозі лічильників монет та жетонів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких А-Техно та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на лічильники монет та жетонів від таких популярних виробників, як Kobell, Magner або Scan Coin.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу лічильників монет та жетонів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати лічильники монет та жетонів за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані лічильники монет та жетонів за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на лічильники монет та жетонів за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Exida.ua
12 979 грн.

PRO CS-200A

0 голосів
Середня ціна: 12 979 грн.

Счетчик монет PRO CS-200A является современным устройством с загрузочным бункером большого размера, которое предназначено для подсчета и сортировки по номиналам монет любых мировых государств, а также непрозрачных жетонов. Благодаря своему высокому качеству, надежности, долговечности,...

Magner 926

0 голосів
Середня ціна: 14 410 грн.

PRO Intellect PRO CS 200 A (00518)

0 голосів
Середня ціна: 12 849 грн.