Допомога силам АТО

Детектори валют

Вітаємо вас у каталозі детекторів валют!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Kladovka.com.ua, А-Техно, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на детектори валют від таких відомих виробників, як Magner, WALLNER або Assistant.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу детекторів валют та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити детектори валют за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані детектори валют за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на детектори валют за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Dors 1100

0 голосів
Середня ціна: 3 944 грн.

Детектор валют просмотровый; ультрафиолетовый контроль: - (опционально с DORS 1020/DORS 1010)

Dors 1200

0 голосів
Середня ціна: 5 595 грн.

Детектор валют просмотровый; ультрафиолетовый контроль: +; магнитный контроль: - (опционально с DORS 15); контроль в белом проходящем свете: +

Dors 1300

0 голосів
Середня ціна: 8 662 грн.

Детектор валют просмотровый; ультрафиолетовый контроль: +; магнитный контроль: +; контроль в белом проходящем свете: +

Де купити?

Protovar.com.ua
7 563 грн.

Dors 230

0 голосів
Середня ціна: 8 097 грн.

Детектор валют автоматический; контроль в белом проходящем свете: +

Dors 50 черный

0 голосів
Середня ціна: 365 грн.

Детектор валют просмотровый; ультрафиолетовый контроль: +

Де купити?

Protovar.com.ua
2 750 грн.

Dors 220

0 голосів
Середня ціна: 2 745 грн.

Детектор валют автоматический; ультрафиолетовый контроль: +; магнитный контроль: +

Dors 10

0 голосів
Середня ціна: 672 грн.

Оптическая лупа

Dors 15

0 голосів
Середня ціна: 1 101 грн.

Детектор валют просмотровый; магнитный контроль: +

Dors 1010

0 голосів
Середня ціна: 1 246 грн.

Детектор валют Dors 1010.Выносная телевизионная лупа DORS 1010 со встроенной инфракрасной и белой подсветками дает возможность кассиру производить дополнительную инфракрасную проверку с укрупнением в 10 раз, а также проверку с укрупнением в 10 раз в белом отраженном косопадающем свете.Аксессуар...

Де купити?

Protovar.com.ua
4 125 грн.

Dors 1170

0 голосів
Середня ціна: 4 528 грн.

Детектор валют просмотровый; ультрафиолетовый контроль: +