Допомога силам АТО

Детектори валют

Вітаємо вас у каталозі детекторів валют!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Kladovka.com.ua, А-Техно, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на детектори валют від таких відомих виробників, як Magner, WALLNER або Assistant.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу детекторів валют та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити детектори валют за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані детектори валют за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на детектори валют за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Dors 1100

0 голосів
Середня ціна: 4 030 грн.

Детектор валют просмотровый; ультрафиолетовый контроль: - (опционально с DORS 1020/DORS 1010)

Dors 1200

0 голосів
Середня ціна: 5 715 грн.

Детектор валют просмотровый; ультрафиолетовый контроль: +; магнитный контроль: - (опционально с DORS 15); контроль в белом проходящем свете: +

Dors 1300

0 голосів
Середня ціна: 8 847 грн.

Детектор валют просмотровый; ультрафиолетовый контроль: +; магнитный контроль: +; контроль в белом проходящем свете: +

Dors 1020

0 голосів
Середня ціна: 2 157 грн.

Детектор валют Dors 1020.Выносная телевизионная лупа DORS 1020 с возможностью ультрафиолетовой проверки, инфракрасной проверки в косопадающем свете и анализа в отраженном белом косопадающем свете предназначена для подключения к таким детекторам банкнот, как DORS 1100 и DORS 1200. Обеспечивает...

Де купити?

Protovar.com.ua
7 838 грн.

Dors 230

0 голосів
Середня ціна: 8 360 грн.

Детектор валют автоматический; контроль в белом проходящем свете: +

Dors 50 черный

0 голосів
Середня ціна: 370 грн.

Детектор валют просмотровый; ультрафиолетовый контроль: +

Dors 50 серый

0 голосів
Середня ціна: 370 грн.

Ультрафиолетовые детекторы DORS 50 предназначены для проверки подлинности различных банкнот, ценных бумаг, документов, акцизных и специальных марок.

Dors 10

0 голосів
Середня ціна: 684 грн.

Оптическая лупа

Dors 15

0 голосів
Середня ціна: 1 118 грн.

Детектор валют просмотровый; магнитный контроль: +

Dors 1010

0 голосів
Середня ціна: 1 268 грн.

Детектор валют Dors 1010.Выносная телевизионная лупа DORS 1010 со встроенной инфракрасной и белой подсветками дает возможность кассиру производить дополнительную инфракрасную проверку с укрупнением в 10 раз, а также проверку с укрупнением в 10 раз в белом отраженном косопадающем свете.Аксессуар...