Допомога силам АТО

Жіноча парфумерія

Вітаємо вас у каталозі жіночої парфумерії!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, BT-Parfum, IXI.UA та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на жіночу парфумерію від таких відомих виробників, як Oriflame, Elizabeth Arden або Lanvin.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу жіночої парфумерії та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати жіночу парфумерію за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані жіночу парфумерію за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на жіночу парфумерію за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Creation Lamis Over the Moon 100мл. женские

0 голосов
Середня ціна: 141 грн.

Верхние ноты: гранат; Ноты сердца: лотос, орхидея; Базовые ноты: амбра, красное дерево, мускус, фиалка. женские

Lambre №31 - Modern Muse (Estee Lauder) (50)

0 голосов
Середня ціна: 575 грн.

Аромат: Женский

Creation Lamis Over the Moon Delight 100мл. женские

0 голосов
Середня ціна: 141 грн.

Верхние ноты: мандарин; Ноты сердца: роза; Базовые ноты: бамбук. женские

Lambre №31 - Modern Muse (Estee Lauder) (20)

0 голосов
Середня ціна: 439 грн.

Аромат: Женский

Gres Lumiere Noire 100мл. женские

0 голосов
Середня ціна: 2 399 грн.

Парфюм Lumiere Noire состоит из следующих нот: Верхний аккорд: бергамот; Сердечный аккорд: цветочные ноты, роза; Базовый аккорд: мускус, листья пачули, теплая амбра. женские

Lambre Y (50)

0 голосов
Середня ціна: 606 грн.

Аромат: Женский

Annick Goutal Eau d'Hadrien 50мл. женские

0 голосов
Середня ціна: 800 грн.

Вдохновленная романом Маргерит Юрсенар “Воспоминания Адриана”, Анник Гуталь создала духи Eau d Hadrien, чтобы вновь пережить те волнующие моменты, которые она испытала вместе с главным героем книги. Созданный ею аромат, наполненный свежестью цитрусов и теневой прохладой лимонного...

Lambre №8 - Si (Giorgio Armani) (50)

0 голосов
Середня ціна: 575 грн.

Аромат: Женский

Annick Goutal Eau de Charlotte 50мл. женские

0 голосов
Середня ціна: 829 грн.

Eau de Charlotte "Вода Шарлотты" от бренда Annick Goutal Эти духи созданы для озорной, романтичной женщины. Закройте глаза и представьте горьковатый аромат бутона черной смородины, сладкие ноты мимозы и какао. Смесь фруктов и цветов, собранных воедино для создания по настоящему романтичной...

Lambre №8 - Si (Giorgio Armani) (20)

0 голосов
Середня ціна: 439 грн.

Аромат: Женский