Допомога силам АТО

Бігуді

Раді вітати вас в каталозі бігуді!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 5ok.com.ua, Abo.ua, Vavilon-shop.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на бігуді від таких популярних виробників, як Comair, Orion або Clatronic.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу бігуді та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати бігуді за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані бігуді за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на бігуді за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
1 238 грн.

Binatone HR 20

0 голосів
Середня ціна: 1 238 грн.

Устройство: электробигуди; Мощность (Вт): 360; автоматическое выключение;

REMINGTON Бигуди KF40E E51 Fast Curls

0 голосів
Середня ціна: 1 499 грн.

Бигуди Magic Roller (Мэджик Роллер) шикарные локоны 28 см

0 голосів
Середня ціна: 226 грн.

Создание мелких кудряшек, локонов и волн, а также для дополнительного объема волос рекомендуем купить бигуди Magic Roller. Идеальные бигуди для длинных волос, а также на каскадную стрижку. Новинка мирового рынка - невесомые бигуди Magic Roller помогают легко, просто, быстро на базе...

REMINGTON H5670 JUMBO CURLS

0 голосів
Середня ціна: 1 199 грн.

Бигуди Magic Leverag "Волшебные локоны" 53 см

0 голосів
Середня ціна: 246 грн.

Самые непослушные, жесткие и трудно поддающиеся укладке волосы теперь запросто принимают желанные формы. Подходят как для коротких, так и для длинных волос. В набор входят 14 бигудей + 2 крючка. Позволяют легко контролировать направление и равномерность укладки без заломов.Обеспечивают...

Волшебные бигуди Magic Leverag 26 см

0 голосів
Середня ціна: 128 грн.

Бигуди Magic Leverage помогают легко,просто,быстро на базе интересных завитков формировать самые разнообразные причёски: от струящихся локонов до фиксированных вечерних и свадебных. Красивые локоны во все века делали женщину привлекательной, загадочной и даже немного игривой. К сожалению, не...