Допомога силам АТО

Серветки гігієнічні

Ласкаво просимо до каталогу салфетки гигиенические!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Pampik.com та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на салфетки гигиенические від таких відомих виробників, як Ушастый нянь або Sanosan.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу салфетки гигиенические та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати салфетки гигиенические за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані салфетки гигиенические за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на салфетки гигиенические за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Dr. Nona / Доктор Нона ВОДНЫЕ САЛФЕТКИ-КОМПРЕССЫ

0 голосів
Середня ціна: 359 грн.

Компрессы, содержащие воду Мертвого моря, хорошо служат для дезинфекции в путешествиях. Вода Мёртвого моря, биоорганоминераль-ный комплекс, экстракт алоэ, масло лаванды, салициловая кислота. Применяются для косметического эффекта или для очищения по­ражённого участка кожи. Способствуют улучшению...