Допомога силам АТО

Дезодоранти й антиперспіранти

Раді вітати вас в каталозі дезодорантів і антиперспірантів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких IXI.UA, Makeup-shop, BT-Parfum та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на дезодоранти й антиперспіранти від таких відомих виробників, як Crystal, Excipial SpirigPharma (Эксипиал) або Dr. Nona.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу дезодорантів і антиперспірантів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати дезодоранти й антиперспіранти за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані дезодоранти й антиперспіранти за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на дезодоранти й антиперспіранти за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Dr. Nona / Доктор Нона ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПИРАНТ КИВИ

0 голосів
Середня ціна: 415 грн.

Основные ингредиенты: Соль Мёртвого моря, активные компоненты, регулирующие избыточное потоотделение, масла жожобы и семян розы. Не содержит парабенов. Прошел дерматологические испытания. Дезодорирующее действие длится длиться в течении 24 часов и сохраняется даже после принятия душа. При...

Dr. Nona / Доктор Нона ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПИРАНТ ЛЕДИ

0 голосів
Середня ціна: 415 грн.

Основные ингредиенты: Биоорганоминеральный комплекс Мёртво­го моря, аутотрофическая система, вода, стеарат глицерина, стеарит ПЕГ-100, хлоргидрат алюминия, силикат алюминиевого магния, циклометикон, силицид, магнезия, триклозан, ДМДМ гидалюин, бутилкарбонат йодопропинила, парфюмерный экстракт,...

Dr. Nona / Доктор Нона ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПИРАНТ ЛОРД

0 голосів
Середня ціна: 415 грн.

Дезодорант-Антиперспирант “Лорд” — решение для мужчин в любой ситуации, в любом месте! Мужской дезодорант Лорд от «Dr. Nona» имеет очень тонкий, нежный приятный нейтрально-свежий запах. Действие дезодоранта длится от 12 до 24 часов. В его состав входят ароматерапевтические масла и...