Допомога силам АТО

Манікюрне приладдя

Ласкаво просимо до каталогу манікюрного приладдя!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Staleks.ua, Top Shop, BagBoom.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на манікюрне приладдя від таких відомих виробників, як TopShop, ZINGER або O.Р.I.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу манікюрного приладдя та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити манікюрне приладдя за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані манікюрне приладдя за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на манікюрне приладдя за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Kellermann Маникюрный набор Женский маникюрный набор (КЕЛЛЕРМАН) DOP56216

0 голосів
Середня ціна: 599 грн.

Внимание! В зависимости от настроек монитора оттенок изделия может отличаться от действительности. Пожалуйста, сделайте проверку цвета на нескольких компьютерах или уточните эту информацию у наших менеджеров. Аксессуар компактный. Он легко поместится даже в маленькую сумку. В состав набора...

Kellermann Маникюрный набор Мужской дорожный маникюрный набор (КЕЛЛЕРМАН) DOP6335-Fusion

0 голосів
Середня ціна: 1 717 грн.

Внимание! В зависимости от настроек монитора оттенок изделия может отличаться от действительности. Пожалуйста, сделайте проверку цвета на нескольких компьютерах или уточните эту информацию у наших менеджеров. Набор большого размера. Его можно носить во вместительной сумке, большом...

Kellermann Маникюрный набор Женский маникюрный набор (КЕЛЛЕРМАН) DOP5229-17

0 голосів
Середня ціна: 815 грн.

Внимание! В зависимости от настроек монитора оттенок изделия может отличаться от действительности. Пожалуйста, сделайте проверку цвета на нескольких компьютерах или уточните эту информацию у наших менеджеров. Аксессуар компактный. Он легко поместится даже в маленькую сумку. В состав набора...

Kellermann Маникюрный набор Набор маникюрный (КЕЛЛЕРМАН) DOP59524

0 голосів
Середня ціна: 1 541 грн.

Внимание! В зависимости от настроек монитора оттенок изделия может отличаться от действительности. Пожалуйста, сделайте проверку цвета на нескольких компьютерах или уточните эту информацию у наших менеджеров. Набор среднего размера. Его можно носить в стандартной женской сумке или использовать...