Допомога силам АТО

Догляд за шкірою навколо очей

Ласкаво просимо до каталогу догляду за шкірою навколо очей!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Parfumka-shop.com.ua, BT-Parfum, VivaShop.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на догляд за шкірою навколо очей від таких відомих виробників, як d`vine Vinotherapy, Jean d'Arcel або Declare.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу догляду за шкірою навколо очей та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати догляд за шкірою навколо очей за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані догляд за шкірою навколо очей за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на догляд за шкірою навколо очей за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Dr. Nona / Доктор Нона БАЛЬЗАМ ДЛЯ ВЕК

0 голосів
Середня ціна: 1 695 грн.

В свой состав включает Halo Complex™, масло жожобы, масло шиповника, витамин Е. Крем богат витамином Е, антиоксидантом, обладающим множеством преимуществ, главным из которых является его способность повышать эластичность и упругость кожи. Кроме того, крем содержит шиповник, который особенно...

Lambre Крем для кожи вокруг глаз с экстрактом черной икры - DNA-shot Eye Cream (15)

0 голосів
Середня ціна: 344 грн.

Серия кремов: DNA-Shot Line Тип крема: Для лица Назначение: Крем под глаза

Lambre Ночной крем для лица и кожи вокруг глаз - Nourishing Night and Under Eye Cream (50)

0 голосів
Середня ціна: 368 грн.

Серия кремов: Evermatting Line Тип крема: Для лица Назначение: Крем под глаза|Ночной крем

Lambre Крем для кожи вокруг глаз с гиалуроновой кислотой - Ultra Hyaluronic Eye Cream (15)

0 голосів
Середня ціна: 372 грн.

Серия кремов: Ultra Hyaluronic Line Тип крема: Для лица Назначение: Крем под глаза

Lambre ZEN Intensive Contour - разглаживающий крем для кожи вокруг глаз (15)

0 голосів
Середня ціна: 431 грн.

Серия кремов: Zen Тип крема: Для лица Назначение: Крем под глаза