Допомога силам АТО

Зубні щітки

Раді вітати вас в каталозі зубних щіток!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких AroMart.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на зубні щітки від таких популярних виробників, як Oriflame, Eco-Cosmetics або Leonor Greil.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу зубних щіток та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати зубні щітки за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані зубні щітки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на зубні щітки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Beaba mineral, арт. 920307

0 голосів
Середня ціна: 270 грн.

Для каждой семьи появление первых зубов у малыша – это счастливый и долгожданный момент в жизни. Появляется новая забота – обучить кроху следить за гигиеной полости рта. Именно зубная щетка Beaba может стать первым помощником в этом не легком деле. Как только у ребенка начнут прорезываться...