Допомога силам АТО

Набори

Раді вітати вас в каталозі наборів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Trade-city.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на набори від таких популярних виробників, як BRAND, Gucci або Salvatore.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу наборів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати набори за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані набори за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на набори за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

РАСПРОДАЖА! Набор из ожерелья и серьг

0 голосів
Середня ціна: 125 грн.

Длина 44 см. Вес 28,9 см. в наличии черный и голубой цвет Материал: акрил Цвет: серебро Для: женщин

РАСПРОДАЖА! Сверкающий комплект: оригинальное колье и серьги

0 голосів
Середня ціна: 225 грн.

Среди всех сверкающих украшений, это колье отличает необычный оригинальный дизайн, позволяющий привлечь внимание к шее и зоне декольте. Дополняют картину серьги, выполненные с колье в едином стиле. Материал: сплав Цвет: серебро