Допомога силам АТО

Витратні матеріали

Раді вітати вас в каталозі витратних матеріалів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких 5ok.com.ua, Aks.ua, CHIBIS.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на витратні матеріали від таких відомих виробників, як HP, INKSYSTEM або Patron.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу витратних матеріалів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати витратні матеріали за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані витратні матеріали за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на витратні матеріали за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

HP CB540A

0 голосів
Середня ціна: 2 650 грн.

Технология печати: Лазерная / Тип расходника: картридж

HP (CE255A)

0 голосів
Середня ціна: 4 987 грн.

Тип расходника: картридж

HP (CE505X)

0 голосів
Середня ціна: 5 467 грн.

Технология печати: Лазерный / Тип расходника: картридж

HP (CE260A)

0 голосів
Середня ціна: 5 430 грн.

Тип расходника: картридж

HP 36A (CB436A )

0 голосів
Середня ціна: 2 620 грн.

Технология печати: Лазерная / Тип расходника: картридж