Допомога силам АТО

Папір

Ласкаво просимо до каталогу паперу!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, ALLO.ua, Fotos та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на папір від таких відомих виробників, як HITI, LEXMARK або colorway.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу паперу та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити папір за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані папір за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на папір за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Xerox 90 841mmx170m (003R96140)

0 голосів
Середня ціна: 4 565 грн.

Xerox 90 914mm x 170m (003R96053)

0 голосів
Середня ціна: 4 839 грн.