Допомога силам АТО

Дискети, диски, касети

Вітаємо вас у каталозі дискет, дисків, касет!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Azhiotazh.com.ua, Deshevshe.net.ua, 5ok.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на дискети, диски, касети від таких відомих виробників, як Verbatim, HighSpeed або VS.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу дискет, дисків, касет та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити дискети, диски, касети за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані дискети, диски, касети за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на дискети, диски, касети за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Coltan.com.ua
379 грн.

Verbatim [шпиндель 50 | 4,7 ГБ | 16x | (43645)

0 голосів
Середня ціна: 379 грн.

- Цвет: Серебряный - Дополнительная информация: Широкий Серебряный Струйный для печати - Максимум. скорость записи: 16 х - Количество предметов в упаковке: 50 шт / уп - Тип упаковки: шпиндель - Емкость CD: 4,7 ГБ - Тип диска: DVD-R