Допомога силам АТО

Сервери

Раді вітати вас в каталозі серверів!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Deshevshe.net.ua, InetWorks, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на сервери від таких відомих виробників, як MOXA, Cisco або HP.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу серверів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати сервери за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані сервери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сервери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

DSSL Видеорегистратор TRASSIR MiniNVR AF 16

0 голосів
Середня ціна: 12 509 грн.

- Подключение до 16 IP-камер, разрешением до 5Mp - Поддержка 2 HDD/SSD независимо от объема - 16 лицензий TRASSIR в комплекте - Система восстановления: TRASSIR Recovery

DSSL Видеорегистратор TRASSIR MiniNVR AnyIP 16

0 голосів
Середня ціна: 28 243 грн.

- Подключение до 16 IP-камер, разрешением до 5Mp - Поддержка 2 HDD/SSD независимо от объема - Система восстановления: TRASSIR Recovery - 16  лицензий TRASSIR AnyIP в комплекте

DSSL Видеосервер TRASSIR DuoStation AF 16-16P

0 голосів
Середня ціна: 27 621 грн.

- Подключение до 16 IP-камер, разрешением до 5Mp - Суммарный поток до 512 Мбит/с - Поддержка 4 HDD/SSD независимо от объема - 16 лицензий TRASSIR в комплекте