Допомога силам АТО

Мультимедійні колонки

Вітаємо вас у каталозі мультимедійних колонок!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких CHIBIS.ua, 3ona51.com, 5ok.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на мультимедійні колонки від таких популярних виробників, як Logitech, Edifier або Microlab.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу мультимедійних колонок та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати мультимедійні колонки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані мультимедійні колонки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мультимедійні колонки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Sven SPS-609 Black

0 голосів
Середня ціна: 907 грн.

Мультимедийная акустическая система SPS-609 в деревянном корпусе хорошо воспроизводит различные музыкальные произведения. Классический дизайн прекрасно впишется в любой интерьер небольшого помещения.

Genius SP-HF160 Wood

0 голосів
Середня ціна: 400 грн.

Материал корпуса: Дерево Выходная мощность: 2 х 2 Вт RMS

Genius SW-G5.1 3500

0 голосів
Середня ціна: 2 446 грн.

Производитель Genius Тип Колонки для компьютера Установка полочная, подвесная, напольная Подключение проводное Количество каналов 5.1 Количество полос 2 Мощность колонок, Вт 50 (5х10) Мощность сабвуфера, Вт...

Bose Companion 20

0 голосів
Середня ціна: 9 610 грн.

МУЛЬТИМЕДИЙНАЯ АКУСТИЧЕСКАЯ СИСТЕМА BOSE COMPANION 20 • Запатентованная технология обработки стереосигнала TrueSpace создает широкое двухканальное звуковое поле, оптимизирующее звучание музыки с вашего компьютера. • Универсальная кнопка управления оснащена регулятором громкости...

Де купити?

Protovar.com.ua
837 грн.

Gemix TF-5 cherry

0 голосів
Середня ціна: 837 грн.

Де купити?

IT-blok.com.ua
786 грн.

Edifier R101V

0 голосів
Середня ціна: 786 грн.

R101V от Edifier представляет собой компактное и практичное решение для вывода звука в любых условиях. Оснащен 4 дюймовым сабвуфером с магнитным экранированием.Сабвуфер и пара 2" на 2 ¾" овальные динамики с магнитным экранированием сателлитов, могут производить громкость в 9 Вт...

uCube Ultralink

0 голосів
Середня ціна: 6 968 грн.

Тщательно разработанные, тонко настроенные, стильно собранные, uCube-динамики выглядят очень круто! Квадратной формы площадью всего три дюйма, эти портативные колонки, идеально подходят для дома, для размещения на столе или же как переносные. Доступные в красном, белом, черном и серебристом...

Де купити?

Protovar.com.ua
1 809 грн.

Microlab M-880 Black

0 голосів
Середня ціна: 1 809 грн.

Колонки для компьютера; мощность: общая: 32 (16х2) Вт; количество каналов: 2.1; частотный диапазон: 50-20000 Гц