Допомога силам АТО

Мікрофони, навушники для комп’ютера

Раді вітати вас в каталозі мікрофонів, навушників для комп’ютера!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 3ona51.com, Deshevshe.net.ua, 5ok.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на мікрофони, навушники для комп’ютера від таких відомих виробників, як Canyon, Sennheiser або Genius.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу мікрофонів, навушників для комп’ютера та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити мікрофони, навушники для комп’ютера за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані мікрофони, навушники для комп’ютера за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мікрофони, навушники для комп’ютера за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Lenovo P723 Black

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

Производитель:LenovoТип: Компьютерная гарнитураСпособ подключения / радиус действия: проводнойКонструкцияТип конструкции: полноразмерныеТип акустического оформления: закрытыеТип крепления: оголовьеМатериалы (оголовья/чаш/амбушюр): пластик+металл/пластик/поролонСкладная конструкция: естьПоворотные...

Logitech Stereo Headset H151

0 голосів
Середня ціна: 689 грн.

Описание :Компьютерная гарнитура; способ подключения: проводной; сопротивление: 22 Ом; тип конструкции: накладные; тип акустического оформления: закрытые; пульт ДУ: +; длина шнура: 1,8 м.Производитель:LogitechТип: Компьютерная гарнитураСпособ подключения / радиус действия: проводнойКонструкцияТип...