Допомога силам АТО

Гарнітури

Раді вітати вас в каталозі гарнітур!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких MobiLife.com.ua, CHIBIS.ua, ALLO.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на гарнітури від таких популярних виробників, як Urbanears, Asus або Philips.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу гарнітур та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати гарнітури за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані гарнітури за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на гарнітури за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Coltan.com.ua
389 грн.

Gembird MHS-5.1-001

0 голосів
Середня ціна: 393 грн.

Тип наушников: мониторные / Минимальная воспроизводимая частота: 20 Гц / Максимальная воспроизводимая частота: 20000 Гц / Импеданс: 32 Ом / Чувствительность: 105 Дб / Максимальная мощность: 150 мВт / Регулятор громкости: есть

Sennheiser GSP 300

0 голосів
Середня ціна: 3 319 грн.

GSP 300 - ИГРОВАЯ ГАРНИТУРА ДЛЯ ПК, MAC, PS4 И МУЛЬТИПЛАТФОРМЕННЫХ ИГР

Razer Man O'War 7.1 Green

0 голосів
Середня ціна: 4 249 грн.

Игровые наушники Razer Man O'War 7.1 Green Нал, безнал, терминал, кредит, Visa/MasterCard, PayPal, WebMoney.

Razer Man O'War 7.1 Black

0 голосів
Середня ціна: 3 499 грн.

Игровые наушники Razer Man O'War 7.1 Black Нал, безнал, терминал, кредит, Visa/MasterCard, PayPal, WebMoney.

SteelSeries Siberia 200 white

0 голосів
Середня ціна: 1 699 грн.

Игровые наушники SteelSeries Siberia 200 White. Нал, безнал, терминал, кредит, Visa/MasterCard, PayPal, WebMoney.

YeaLink YHS32

0 голосів
Середня ціна: 1 418 грн.

Головная гарнитура для подключения к телефонам серии SIP-T2x.

Sven GD-010MV_AP-010MV

0 голосів
Середня ціна: 105 грн.

Тип наушников: открытые / Подключение: проводное / Частота: 10 Гц - 20 кГц / Длина шнура: 2 м

Logitech Surround Sound Gaming Headset G430 Black (981-000537)

0 голосів
Середня ціна: 2 699 грн.

Тип конструкции: полноразмерные / Тип устройства: компьютерная гарнитура / Тип крепления: оголовные / Диапазон частот (Гц): 20 - 20 000 Гц / Чувствительность (дБ): 90 дБ / Сопротивление наушников (Ом): 32 Ом / Тип подключения: Mini-jack (3.5) / Цвет: Черный

Sennheiser Comm PC 2 CHAT

0 голосів
Середня ціна: 569 грн.

Beyerdynamic MMX 300

0 голосів
Середня ціна: 9 940 грн.

Beyerdynamic MMX 300 - накладные динамические полноразмерные наушники закрытого типа. Эта модель оснащена сразу двумя джеками 3.5 мм на шнуре для подключения и выносного конденсаторного микрофона. Она первоначально создавалась как гарнитура для работы через компьютер. Благодаря динамикам с...