Допомога силам АТО

Джойстики, керма, пульти

Раді вітати вас в каталозі джойстиків, керм, пультів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких А-Техно, Abo.ua, Deshevshe.net.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на джойстики, керма, пульти від таких популярних виробників, як Sven, SPEED LINK або Gembird.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу джойстиків, керм, пультів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити джойстики, керма, пульти за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані джойстики, керма, пульти за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на джойстики, керма, пульти за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Logitech Wireless Gamepad F710

0 голосів
Середня ціна: 1 999 грн.

беспроводной геймпад, совместимость: ПК

Sven TURBO

0 голосів
Середня ціна: 1 464 грн.

проводной руль, совместимость: ПК

Де купити?

Protovar.com.ua
798 грн.

Defender Cobra R4 (64304)

0 голосів
Середня ціна: 787 грн.

Тип: Джойстик Тип упаковки: Retail Интерфейс: USB Обратная связь: Да

Де купити?

Protovar.com.ua
855 грн.

Trust GXT 540 Wired Gamepad (20712)

0 голосів
Середня ціна: 777 грн.

Интерфейс: USB Тип упаковки: BOX Тип: Геймпад Обратная связь: Нет

Defender FORSAGE SPORT USB-PS3 (64372)

0 голосів
Середня ціна: 2 398 грн.

Офіційна гарантія 12 міс. / БЕЗКОШТОВНА доставка / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

Де купити?

Protovar.com.ua
1 853 грн.

Sony PS4 Dualshock 4 V2 White

0 голосів
Середня ціна: 1 876 грн.

Тип устройства: геймпад; Совместимость с платформами: ПК; PlayStation 3; PlayStation 4; Подключение: беспроводное; Количество кнопок: 11; Обратная связь: вибрация; Манипулятор D-pad; Аналоговые рычаги;

Де купити?

Protovar.com.ua
599 грн.

O-MEGA Sandpiper OTG for Android OGPOTG

0 голосів
Середня ціна: 475 грн.

Геймпады (GamePad) — это специализированные пульты управления, которые во время игры необходимо удерживать одной или двумя руками. Управление происходит при помощи больших пальцев рук, однако более продвинутые модели могут оснащаться также клавишами под указательные и средние пальцы. Клавиши...

Де купити?

Protovar.com.ua
2 024 грн.

Sony PS4 Dualshock 4 V2 Blue

0 голосів
Середня ціна: 1 961 грн.

Производитель: Sony Тип манипулятора: Тип манипулятора — Джойстик, геймпад, руль Геймпад Тип подключения: Тип подключения — Проводное или беспроводное беспроводной Совместимые платформы: Совместимые платформы — данный параметр подразумевает не только возможность подключения к той или иной...

Де купити?

Protovar.com.ua
2 081 грн.

Sony PS4 Dualshock 4 V2 Steel Black

0 голосів
Середня ціна: 2 040 грн.

Количество кнопок 14 Вибрация Встроенный вибромотор Особенность сенсорная панель Подключение радио интерфейс

Де купити?

Protovar.com.ua
2 052 грн.

Sony PS4 Dualshock 4 V2 F.C.

0 голосів
Середня ціна: 2 025 грн.

Вид: геймпад / Подключение: радио интерфейс / Кол-во кнопок: 12