Допомога силам АТО

Джойстики, керма, пульти

Раді вітати вас в каталозі джойстиків, керм, пультів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких А-Техно, Abo.ua, Deshevshe.net.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на джойстики, керма, пульти від таких популярних виробників, як Sven, SPEED LINK або Gembird.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу джойстиків, керм, пультів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити джойстики, керма, пульти за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані джойстики, керма, пульти за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на джойстики, керма, пульти за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Thrustmaster T80 Racing Wheel PS4

0 голосів
Середня ціна: 3 545 грн.

проводной руль, обратная связь, совместимость: PS4

Trust GXT 24 Compact Gamepad

0 голосів
Середня ціна: 549 грн.

проводной геймпад, совместимость: ПК

Thrustmaster Hotas Warthog

0 голосів
Середня ціна: 15 194 грн.

проводной джойстик, совместимость: ПК

Sony Dualshock 4 V2 White

0 голосів
Середня ціна: 1 803 грн.

Беспроводной контроллер Dualshock 4, ориентированный на взаимодействие с новейшей платформой SONY PLAYSTATION 4, подарит вам множество новых возможностей и небывалый контроль над процессом игры. Он оснащен встроенными датчиками движения, сенсорной панелью и кнопкой Share, позволяющей публиковать...

Де купити?

NovoMobi.com.ua
2 399 грн.

Gamevice GV140

0 голосів
Середня ціна: 2 399 грн.

Классический геймпад с аналоговыми стиками для настоящих геймеров. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

Protovar.com.ua
798 грн.

Defender Cobra R4 (64304)

0 голосів
Середня ціна: 798 грн.

Тип: Джойстик Тип упаковки: Retail Интерфейс: USB Обратная связь: Да

Saitek Pro Flight B.I.P (SCB432040002/04/1)

0 голосів
Середня ціна: 3 929 грн.

Тип манипулятора: Панель приборов / Совместимость: ПК (Windows 7, Windows Vista, Windows XP) / Saitek Pro Flight Yoke System, Microsoft Flight Simulator X

Razer Serval (RZ06-01280100-R3G1)

0 голосів
Середня ціна: 1 500 грн.

Trust gxt-540 wired gamepad

0 голосів
Середня ціна: 699 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики