Допомога силам АТО

Мережеві карти та адаптери

Ласкаво просимо до каталогу мережевих карт та адаптерів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Deshevshe.net.ua, Aks.ua, Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на мережеві карти та адаптери від таких популярних виробників, як Tenda, Asus або OEM.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу мережевих карт та адаптерів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати мережеві карти та адаптери за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані мережеві карти та адаптери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мережеві карти та адаптери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
649 грн.

Kanex USB-C to Gigabit Ethernet Adapter (KU3CGBT)

0 голосів
Середня ціна: 649 грн.

Данный адаптер обеспечивает быстрое и устойчивое подключение даже там, где беспроводное соединение ненадёжно или маломощно. Гарантия качества и подлинности товара!

Dell Сетевая карта QLogic 57810 Dual Port 10Gb Direct Attach/SFP+ Network Adapter Full Height Kit

0 голосів
Середня ціна: 7 186 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

IT-blok.com.ua
223 грн.

TP-LINK TL-WN725N

0 голосів
Середня ціна: 223 грн.

TL-WN725N — беспроводной Нано USB-адаптер серии N, скорость до 150 Мбит/с. Краткий обзор: Гладкий корпус настолько мал, что устройство можно оставлять постоянно подключенным к порту USB ноутбука Скорость передачи данных по беспроводной сети до 150 Мбит/с идеально подходит для потокового...

Asus USB-AC53

0 голосів
Середня ціна: 1 149 грн.

Двухдиапазонный адаптер, поддерживающий стандарт WI-FI 5-го поколения.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
1 305 грн.

Moshi USB-C to Gigabit Ethernet Adapter (99MO084203)

0 голосів
Середня ціна: 1 305 грн.

Сетевой адаптер в алюминиевом корпусе с дополнительным портом USB. Гарантия качества и подлиннсти товара!

Dell Сетевая карта Broadcom 5720 DP 1Gb Network Interface Card, Full Height, CusKit

0 голосів
Середня ціна: 2 300 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

IT-blok.com.ua
1 грн.

Asus USB-AC56

0 голосів
Середня ціна: 1 грн.

Asus USB-AC56 – это USB-адаптер ASUS, соответствующий новому беспроводному стандарту Wi-Fi 802.11ac. Обеспечиваемая им скорость передачи данных составляет 867 и 300 Мбит/с в диапазонах 5 и 2.4 ГГц, соответственно. Две встроенные антенны типа PIFA обеспечивают стабильную работу, а включенная...

Asus PCE-AC68

0 голосів
Середня ціна: 2 019 грн.

Беспроводной адаптер Asus PCE-N15 PCI-E, 802.11n, 300Mbps