Допомога силам АТО

Мережеві карти та адаптери

Ласкаво просимо до каталогу мережевих карт та адаптерів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Deshevshe.net.ua, Aks.ua, Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на мережеві карти та адаптери від таких популярних виробників, як Tenda, Asus або OEM.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу мережевих карт та адаптерів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати мережеві карти та адаптери за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані мережеві карти та адаптери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мережеві карти та адаптери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Intel I350T2BLK

0 голосів
Середня ціна: 5 343 грн.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
949 грн.

Kanex USB-C to Gigabit Ethernet Adapter (KU3CGBT)

0 голосів
Середня ціна: 949 грн.

Данный адаптер обеспечивает быстрое и устойчивое подключение даже там, где беспроводное соединение ненадёжно или маломощно. Гарантия качества и подлинности товара!

TP-LINK TL-WN821N

0 голосів
Середня ціна: 337 грн.

Производитель TP-LINK Тип Беспроводной адаптер Беспроводная связь Стандарт Wi-Fi 802.11 b/g/n Работа в двух диапазонах (dual band) нет Максимальная скорость соединения, Мбит/с 300 Поддержка Multiple SSID нет Порты...

Lenovo Intel X540 Dual Port 10GBase-T Embedded Adapter for IBM System x 49Y7990

0 голосів
Середня ціна: 6 500 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Asus USB-AC53

0 голосів
Середня ціна: 1 191 грн.

Двухдиапазонный адаптер, поддерживающий стандарт WI-FI 5-го поколения.

Де купити?

IT-blok.com.ua
219 грн.

TP-LINK TL-WN725N

0 голосів
Середня ціна: 219 грн.

TL-WN725N — беспроводной Нано USB-адаптер серии N, скорость до 150 Мбит/с. Краткий обзор: Гладкий корпус настолько мал, что устройство можно оставлять постоянно подключенным к порту USB ноутбука Скорость передачи данных по беспроводной сети до 150 Мбит/с идеально подходит для потокового...

D-Link DFE-551FX 1port 100BaseFX DFE-551FX

0 голосів
Середня ціна: 2 202 грн.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
1 275 грн.

Moshi USB-C to Gigabit Ethernet Adapter (99MO084203)

0 голосів
Середня ціна: 1 275 грн.

Сетевой адаптер в алюминиевом корпусе с дополнительным портом USB. Гарантия качества и подлиннсти товара!

TP-LINK TL-WN722N

0 голосів
Середня ціна: 425 грн.

Застосування Бездротовий мережевий USB-адаптер TL-WN722N дозволяє підключити до бездротової мережі ваш комп'ютер або ноутбук і встановити високошвидкісне підключення до Інтернету. Пристрій підтримує стандарт IEEE 802.11n і забезпечує швидкість бездротового з'єднання до 150 Мбіт / с, що...

Dell Сетевая карта QLogic 57810 Dual Port 10Gb Direct Attach/SFP+ Network Adapter Full Height Kit

0 голосів
Середня ціна: 7 186 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики