Допомога силам АТО

Мережеві карти та адаптери

Ласкаво просимо до каталогу мережевих карт та адаптерів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Deshevshe.net.ua, Aks.ua, Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на мережеві карти та адаптери від таких популярних виробників, як Tenda, Asus або OEM.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу мережевих карт та адаптерів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати мережеві карти та адаптери за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані мережеві карти та адаптери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мережеві карти та адаптери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

D-Link DXE-810T 1x10GbaseT PCI Express

0 голосів
Середня ціна: 7 047 грн.

Офіційна гарантія 12 міс. / БЕЗКОШТОВНА доставка / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

D-Link DXE-820T 2x10GBaseT PCI Express

0 голосів
Середня ціна: 11 994 грн.

Офіційна гарантія 12 міс. / БЕЗКОШТОВНА доставка / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

Intel I350T2BLK

0 голосів
Середня ціна: 5 499 грн.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
995 грн.

Kanex USB-C to Gigabit Ethernet Adapter (KU3CGBT)

0 голосів
Середня ціна: 995 грн.

Данный адаптер обеспечивает быстрое и устойчивое подключение даже там, где беспроводное соединение ненадёжно или маломощно. Гарантия качества и подлинности товара!

TP-LINK TL-WN821N

0 голосів
Середня ціна: 337 грн.

Производитель TP-LINK Тип Беспроводной адаптер Беспроводная связь Стандарт Wi-Fi 802.11 b/g/n Работа в двух диапазонах (dual band) нет Максимальная скорость соединения, Мбит/с 300 Поддержка Multiple SSID нет Порты...

D-Link DGE-560SX 1000BASE-SX(LC) PCI-Express X4

0 голосів
Середня ціна: 5 067 грн.

Офіційна гарантія 12 міс. / БЕЗКОШТОВНА доставка / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

Asus USB-AC53

0 голосів
Середня ціна: 1 225 грн.

Двухдиапазонный адаптер, поддерживающий стандарт WI-FI 5-го поколения.

TP-LINK TG-3468

0 голосів
Середня ціна: 309 грн.

1xGE, 3xUSB 3.0

Де купити?

IT-blok.com.ua
220 грн.

TP-LINK TL-WN725N

0 голосів
Середня ціна: 220 грн.

TL-WN725N — беспроводной Нано USB-адаптер серии N, скорость до 150 Мбит/с. Краткий обзор: Гладкий корпус настолько мал, что устройство можно оставлять постоянно подключенным к порту USB ноутбука Скорость передачи данных по беспроводной сети до 150 Мбит/с идеально подходит для потокового...

D-Link DWA-140

0 голосів
Середня ціна: 299 грн.