Допомога силам АТО

Кабелі та роз’єми

Раді вітати вас в каталозі кабелів та роз’ємів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Ntools.com.ua, Lanmarket.ua, Aks.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на кабелі та роз’єми від таких відомих виробників, як D-Link, Sony або Bravis.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу кабелів та роз’ємів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати кабелі та роз’єми за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кабелі та роз’єми за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кабелі та роз’єми за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Digitus DK-1633-P-305

0 голосів
Середня ціна: 3 864 грн.

MP11382 Гибкий кабель для локальных сетей Cat5e, 350Mhz, UTP, медный 24AWG, длина - 0.90 м

0 голосів
Середня ціна: 81 грн.

Гибкий кабель для локальных сетей Cat5e, 350Mhz, UTP, медный 24AWG Длина - 0.90 м

Isotek EVO3 Solus

0 голосів
Середня ціна: 24 225 грн.

IsoTek EVO3 Solus - сетевой фильтр для распределения и фильтрации питания систем начального и среднего класса Hi-Fi-аппаратуры. За основу EVO3 Solus была взята модель Solus GII, а в его конструкции были использованы все новейшие разработки в области сетевой фильтрации, взятые у более дорогих...

Digitus DK-1521-P-305

0 голосів
Середня ціна: 3 091 грн.

MP11236 Гибкий кабель для локальных сетей Cat5e, 350Mhz, UTP, медный 24AWG, длина - 3.00 м

0 голосів
Середня ціна: 166 грн.

Гибкий кабель для локальных сетей Cat5e, 350Mhz, UTP, медный 24AWG Длина - 3.00 м

NuForce Transient RR-MM 1m

0 голосів
Середня ціна: 980 грн.

Isotek EVO3 Orion 8way

0 голосів
Середня ціна: 31 778 грн.

IsoTek Orion GII 8-Way – сетевой фильтр с восемью розетками, где две розетки предназначены для мощных устройств, а остальные шесть - для источников. В выходных розетках, предназначенных для усилителей, применяется схема, как в фильтре Gemini (шунтирующий фильтр, дельта фильтр, технология...