Допомога силам АТО

Аксесуари

Ласкаво просимо до каталогу аксесуарів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Mobilluck.com.ua, Cerus.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких популярних виробників, як MAXXTRO, Tons або Gembird.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу аксесуарів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити аксесуари за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Coltan.com.ua
1 029 грн.

TP-LINK 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC), многомодовый, 550 м (MC200CM)

0 голосів
Середня ціна: 1 029 грн.

- Рост: 27 мм - Длина: 73 мм - Ширина: 94,5 мм - Дополнительная информация: 550 м (50/125) - Дополнительная информация: 220 м (62,5 / 125) - Тип проводки: многомодовый оптоволоконный кабель 50/125 (OM2) - Тип проводки: многомодовый волоконно-оптический кабель 62,5 / 125 (OM1) - Сетевой протокол и...