Допомога силам АТО

Клавіатури

Вітаємо вас у каталозі клавіатур!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Rozetka.com.ua, MobiLife.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на клавіатури від таких відомих виробників, як Dell, Roccat або A4Tech.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу клавіатур та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити клавіатури за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані клавіатури за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на клавіатури за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Razer Ornata CHROMA (RZ03-02040700-R3R1)

0 голосів
Середня ціна: 3 335 грн.

Тип: игровая, с подсветкой, проводная; Назначение: для ПК; Конструкция: мембранная; Тип подключения: проводная; Интерфейс подключения: USB; Формат клавиатуры: полноразмерная; Подсветка клавиш: есть

Де купити?

Protovar.com.ua
440 грн.

Gemix W-250

0 голосів
Середня ціна: 329 грн.

Тип: игровая, проводная; Назначение: для ПК; Тип подключения: проводная; Конструкция: мембранная; Интерфейс подключения: USB; Раскладка клавиатуры: английская, русская, украинская; Формат клавиатуры: полноразмерная

Genius Scorpion K220 (31310475104)

0 голосів
Середня ціна: 406 грн.

Тип: игровая, проводная, с подсветкой; Назначение: для ПК; Тип подключения: проводная; Конструкция: мембранная; Интерфейс подключения: USB; Раскладка клавиатуры: украинская, английская, русская; Формат клавиатуры: полноразмерная

Де купити?

Protovar.com.ua
5 005 грн.

Apple A1843 Wireless Magic Keyboard with Numpad

0 голосів
Середня ціна: 5 002 грн.

Купив клавиатуру Apple, можно быть уверенным в высочайшем качестве и высокой надежности устройства. Само собой, любая клавиатура Apple предназначена прежде всего для компьютера этой фирмы.

Де купити?

Protovar.com.ua
2 283 грн.

Microsoft Sculpt Comfort Desktop Black USB

0 голосів
Середня ціна: 2 250 грн.

клавиатура + мышь, USB, назначение: настольный компьютер, цвет: черный

Де купити?

Protovar.com.ua
1 705 грн.

Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 Black USB

0 голосів
Середня ціна: 1 652 грн.

клавиатура, USB, назначение: настольный компьютер, цвет: черный

Де купити?

Protovar.com.ua
440 грн.

Genius KB-110 Black PS/2

0 голосів
Середня ціна: 319 грн.

клавиатура, PS/2, назначение: настольный компьютер, цвет: черный

Де купити?

Protovar.com.ua
798 грн.

Logitech K280e (920-005215)

0 голосів
Середня ціна: 698 грн.

Тип: проводная; Назначение: для ПК; Конструкция: мембранная; Тип подключения: проводная; Интерфейс подключения: USB; Формат клавиатуры: полноразмерная; Особенности: влагоустойчивость

Де купити?

Protovar.com.ua
1 348 грн.

Microsoft Wireless Desktop 850 (PY9-00012)

0 голосів
Середня ціна: 1 246 грн.

Интерфейс: Беспроводной Тип упаковки: Retail

Де купити?

Protovar.com.ua
2 640 грн.

Tesoro GRAM SPECTRUM blue switch (TS-G11SFL BL)

0 голосів
Середня ціна: 2 519 грн.

Нал, безнал с/без НДС, кредит, терминал, Visa|MasterCard, WebMoney. Гарантия, доставка.