Допомога силам АТО

Електронні книжки

Ласкаво просимо до каталогу електронних книжок!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких ALLO.ua, Rozetka.com.ua, Stylus.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на електронні книжки від таких популярних виробників, як Ergo, PocketBook або TEXET.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу електронних книжок та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, тип, діагональ дисплея. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати електронні книжки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані електронні книжки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на електронні книжки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Protovar.com.ua
2 970 грн.

Amazon Kindle 6 (10 gen, 2019) White

0 голосов
Середня ціна: 2 970 грн.

All-new Kindle 10th Generation - новая версия бюджетного ридера от Amazon. Главное отличие от предыдущей версии - подсветка экрана на основе 4 LED-элементов, улучшенный контрастный дисплей. Объем внутренней памяти составляет 4 ГБ, поддерживается режим начитки книг на Bluetooth-колонки или...

PocketBook 627 Black

0 голосов
Середня ціна: 4 099 грн.

Де купити?

ProChehol.com.ua
695 грн.

Stenk для электронной книги Amazon Kindle Paperwhite 2018 Черный

0 голосов
Середня ціна: 695 грн.

Вы почитатель литературы? Человек, стремящийся к самосовершенствованию? Тогда стильный чехол книжка Stenk Prime для Amazon Kindle Paperwhite 2018– разработан для вас. Он выполнен из качественных материалов, подчеркнет – все достоинства устройства, деловой стиль владельца и тягу к современным...

Де купити?

ProChehol.com.ua
695 грн.

Stenk для электронной книги AirBook Pro 6 Черный

0 голосов
Середня ціна: 695 грн.

Вы почитатель литературы? Человек, стремящийся к самосовершенствованию? Тогда стильный чехол книжка Stenk Prime для AirBook Pro 6– разработан для вас. Он выполнен из качественных материалов, подчеркнет – все достоинства устройства, деловой стиль владельца и тягу к современным технологиям.

PocketBook 627 Emerald

0 голосов
Середня ціна: 4 099 грн.

Де купити?

ProChehol.com.ua
795 грн.

Stenk для электронной книги AirBook Pro 8 Черный

0 голосов
Середня ціна: 795 грн.

Вы почитатель литературы? Человек, стремящийся к самосовершенствованию? Тогда стильный чехол книжка Stenk Prime для AirBook Pro 8– разработан для вас. Он выполнен из качественных материалов, подчеркнет – все достоинства устройства, деловой стиль владельца и тягу к современным технологиям.

PocketBook 627, Matte Silver

0 голосов
Середня ціна: 4 099 грн.

Де купити?

ProChehol.com.ua
795 грн.

Stenk для электронной книги AirBook Pro 8S Черный

0 голосов
Середня ціна: 795 грн.

Вы почитатель литературы? Человек, стремящийся к самосовершенствованию? Тогда стильный чехол книжка Stenk Prime для AirBook Pro 8S– разработан для вас. Он выполнен из качественных материалов, подчеркнет – все достоинства устройства, деловой стиль владельца и тягу к современным технологиям.

PocketBook 632 Touch HD3, Copper

0 голосов
Середня ціна: 5 099 грн.