Допомога силам АТО

Аксесуари

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Aks.ua, Mobilluck.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких популярних виробників, як B&N nook, SB 1995 або AirOn.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу аксесуарів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати аксесуари за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані аксесуари за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

ITmag.ua
783 грн.

Sony PRS-T1/PRS-T2 (PRSA-SC10/W) (Гарантия 3 мес.)

0 голосів
Середня ціна: 783 грн.

Приятные цены. Доставка в любой город Украины. Адресная доставка курьером. Оплата различными способами.

AirOn Premium для PocketBook 650 Black

0 голосів
Середня ціна: 147 грн.

Де купити?

ProChehol.com.ua
795 грн.

Stenk Evolution для PocketBook InkPad 840 (8") черный

0 голосів
Середня ціна: 795 грн.

Хотите подчеркнуть стильный внешний вид и защитить свой гаджет? Тогда оригинальный чехол книжка Stenk Evolution для PocketBook InkPad 840 (8")– создан для вас. Аксессуар выполнен из выделанной кожи, подчеркивая все достоинства. Он способен дополнить деловой образ, заявляя об отличном вкусе своего...

Amazon Kindle

0 голосів
Середня ціна: 59 грн.

Вид: защитная пленка / Диагональ устройства: 6

AirOn Premium для PocketBook 650 Brown

0 голосів
Середня ціна: 147 грн.

Де купити?

ProChehol.com.ua
795 грн.

Stenk Evolution для PocketBook 840 InkPad 2 Черный

0 голосів
Середня ціна: 795 грн.

Вы почитатель литературы? Человек, стремящийся к самосовершенствованию? Тогда стильный чехол книжка Stenk Prime для PocketBook 840 InkPad 2– разработан для вас. Он выполнен из качественных материалов, подчеркнет – все достоинства устройства, деловой стиль владельца и тягу к современным технологиям.

CASE for Amazon Kindle Paper White (Pink)

0 голосів
Середня ціна: 408 грн.

Форм-фактор: 6 / Застежка: магнит / Материал: кожзаменитель

Де купити?

ProChehol.com.ua
795 грн.

Stenk Evolution для PocketBook 801 Color Lux (8") черный

0 голосів
Середня ціна: 795 грн.

Хотите подчеркнуть стильный внешний вид и защитить свой гаджет? Тогда оригинальный чехол книжка Stenk Evolution для PocketBook 801– создан для вас. Аксессуар выполнен из выделанной кожи, подчеркивая все достоинства. Он способен дополнить деловой образ, заявляя об отличном вкусе своего владельца.

CaseBot для Amazon Kindle Oasis 2017 (Denim Indigo)

0 голосів
Середня ціна: 1 555 грн.

Форм-фактор: 7 / Застежка: магнит / Материал: ткань