Допомога силам АТО

Кишені

Раді вітати вас в каталозі кишень!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, 3ona51.com, Mobilluck.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кишені від таких відомих виробників, як Hardity, WELLAND або AgeStar.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу кишень та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати кишені за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кишені за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кишені за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Transcend USB 3.0 Aluminum (TS0GSJ25S3)

0 голосів
Середня ціна: 485 грн.

Transcend USB 3.0 Rubber

0 голосів
Середня ціна: 619 грн.

Silicon Power USB 3.0 Armor A30 Black

0 голосів
Середня ціна: 365 грн.

Transcend USB 3.1 Gen 1 Metal Silver

0 голосів
Середня ціна: 799 грн.

A-DATA EX500, USB 3.1 Red

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

Silicon Power USB 3.0 Armor A30 White

0 голосів
Середня ціна: 365 грн.