Допомога силам АТО

Приводи CD/DVD/RW

Ласкаво просимо до каталогу приводів cd/dvd/rw!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Aks.ua, ALLO.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на приводи cd/dvd/rw від таких відомих виробників, як Dell, 3Q або Pioneer.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу приводів cd/dvd/rw та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити приводи cd/dvd/rw за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані приводи cd/dvd/rw за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на приводи cd/dvd/rw за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

NovoMobi.com.ua
2 745 грн.

Apple USB Superdrive (MD564)

0 голосів
Середня ціна: 2 745 грн.

(Смотрите обзор) Тонкий и компактный дисковод для MacBook. Оригинальный, запаян в родной упаковке. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

Protovar.com.ua
954 грн.

Transcend TS8XDVDS-W

0 голосів
Середня ціна: 954 грн.

Независимо от того, что вы собираетесь чаще всего делать, смотреть фильмы, устанавливать программное обеспечение или создавать резервные копии файлов, ультратонкий портативный пишущий DVD-привод компании Transcend — лучший компаньон современных лёгких и тонких ноутбуков, нетбуков и ультрабуков.

HP USB External DVDRW Drive (F2B56AA)

0 голосів
Середня ціна: 1 099 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
954 грн.

LG GP60NB60

0 голосів
Середня ціна: 954 грн.

Основное Тип внешний (slim) Типы носителей CD-R CD-RW DVD±R DVD±RW DVD-RAM Подключение USB 2.0

Dell External Slot load DVD-RW Drive USB 2.0

0 голосів
Середня ціна: 1 599 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
636 грн.

Asus DRW-24D5MT/BLK/B/AS

0 голосів
Середня ціна: 636 грн.

Класс: Внутренние для ПК Цвет лицевой панели: Black Тип дискового накопителя: DVD+/-RW Интерфейс: SATA