Допомога силам АТО

Модеми

Раді вітати вас в каталозі модемів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Fotos, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на модеми від таких популярних виробників, як EDIMAX, DRAYTEK або Tainet.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу модемів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати модеми за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані модеми за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на модеми за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Novatel Wireless Ovation U760

0 голосів
Середня ціна: 828 грн.

внешний, CDMA-модем, интерфейс: USB

Huawei K5005

0 голосів
Середня ціна: 2 061 грн.

Получи Безлимит от Киевстар за 135 грн/мес. Попробуй на 30 дней Бесплатно. Гарантия 24 мес! 3G/4G USB модем Huawei-K5005 имеет поворотный механизм коннектора, слот для карты памяти и разъем для антенны. Обеспечивает высокую скорость работы и стабильность сигнала

Novatel MiFi 8800L

0 голосів
Середня ціна: 9 964 грн.

4G / 3G Wi-Fi роутер Novatel MiFi 8800L работает до 24 часов автономно, на скорости до 1,2 Гбит/с по всему миру

Huawei E372

0 голосів
Середня ціна: 1 068 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Huawei E352

0 голосів
Середня ціна: 931 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Huawei EC306

0 голосів
Середня ціна: 1 577 грн.

внешний, CDMA-модем, интерфейс: USB

Huawei E1550

0 голосів
Середня ціна: 944 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Sierra 754S

0 голосів
Середня ціна: 1 314 грн.

3G WiFi роутер Sierra Wireless Aircard 754S "ОРИГИНАЛ" - скоростная, продвинутая модель для любителей заграничных поездок и не только. Данный роутер работает в стандартах 3G и 4G, а также поддерживает работу LTE сетей.

Huawei B593

0 голосів
Середня ціна: 4 394 грн.

Роутер, который позволит работать на скорости 100 Мбит/с, поддерживает несколько стандартов связи,обладает оригинальным дизайном и имеет возможность подключения внешних устройств.

Huawei B612

0 голосів
Середня ціна: 4 228 грн.

Получи Безлимит от Киевстар за 135 грн/мес. Попробуй на 30 дней Бесплатно. Гарантия 24 мес! Представленный стационарный 4G 3G Wi-Fi роутер Huawei B612 работает до 300 Мбит/с по всему миру. Раздает wi-fi до 100 м, до 32 устройств