Допомога силам АТО

Модеми

Раді вітати вас в каталозі модемів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Fotos, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на модеми від таких популярних виробників, як EDIMAX, DRAYTEK або Tainet.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу модемів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати модеми за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані модеми за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на модеми за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Novatel Wireless Ovation U760

0 голосів
Середня ціна: 982 грн.

внешний, CDMA-модем, интерфейс: USB

Huawei E372

0 голосів
Середня ціна: 1 068 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Huawei E352

0 голосів
Середня ціна: 931 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Huawei EC306

0 голосів
Середня ціна: 1 738 грн.

внешний, CDMA-модем, интерфейс: USB

Huawei E171

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Huawei E1550

0 голосів
Середня ціна: 944 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

ZTE AC3633

0 голосів
Середня ціна: 1 844 грн.

3G Wi-Fi модем ZTE AC3633 имеет выход под антенну и работает по USB и Wi-Fi, можно подключать до 8 устройств. Купить модем 3g можно на сайте компании 3GStar

ZTE AC81B

0 голосів
Середня ціна: 1 828 грн.

Модем ZTE AC81B - универсальное устройство для ноутбуков, ПК.С его помощью можно подключиться к беспроводному 3G Интернету на скорости 14,7 мбит/с

Alcatel EE60

0 голосів
Середня ціна: 3 093 грн.

AlCatel EE60 работает в 3G/4G сетях по всему миру до 150 Мбит/с. Аккумулятор до 20 ч беспрерывной работы. До 15 пользователей одновременно.

TP-LINK TL-WN821N

0 голосів
Середня ціна: 1 294 грн.

С помощью USB Wi-Fi адаптера TP-Link TL-WN821N можно подключить Интернет по Wi-Fi к стационарному компютеру, получая интернет от роутера