Допомога силам АТО

Модеми

Раді вітати вас в каталозі модемів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Fotos, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на модеми від таких популярних виробників, як EDIMAX, DRAYTEK або Tainet.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу модемів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати модеми за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані модеми за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на модеми за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Huawei E372

0 голосів
Середня ціна: 1 474 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

ZTE MF669

0 голосів
Середня ціна: 994 грн.

Оригинальный 3G USB модем от производителя ZTE - ZTE MF669. Высокая производительность, наличие разъема для подключения внешней усиливающей антенны и карты памяти microSD (32 Гб).

Huawei E8372

0 голосів
Середня ціна: 2 633 грн.

Офіційна гарантія 6 міс. / БЕЗКОШТОВНА доставка від 2000 грн / Онлайн кредит за 15 хв colour: White

ZTE MF93D

0 голосів
Середня ціна: 1 984 грн.

Подробное описание роутера ZTE MF93D 4G, функции, отзывы – купить 4G роутер в интернет-магазине Mir3G с гарантией и доставкой по всей Украине

Novatel Wireless Ovation U760

0 голосів
Середня ціна: 936 грн.

внешний, CDMA-модем, интерфейс: USB

Huawei E352

0 голосів
Середня ціна: 995 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Huawei EC306

0 голосів
Середня ціна: 1 747 грн.

внешний, CDMA-модем, интерфейс: USB

Huawei E1550

0 голосів
Середня ціна: 944 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Novatel 7730L

0 голосів
Середня ціна: 5 610 грн.

3G Wi-Fi роутер Novatel 7730L с мощным аккумулятором, работает автономно до 24 часов. Поддержка 4G, есть выход под антенну

Huawei K4511

0 голосів
Середня ціна: 1 394 грн.

Huawei K4511 имеет выход под антенну, слот для карты памяти и наделен высокой скоростью передачи данных. Работает в GSM