Допомога силам АТО

Модеми

Раді вітати вас в каталозі модемів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Fotos, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на модеми від таких популярних виробників, як EDIMAX, DRAYTEK або Tainet.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу модемів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати модеми за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані модеми за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на модеми за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Huawei E372

0 голосів
Середня ціна: 1 474 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Huawei E352

0 голосів
Середня ціна: 995 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Huawei E353

0 голосів
Середня ціна: 1 294 грн.

Этот GSM модем Huawei E353 отлично работает с любым GSM оператором Lifecell, Vodafone, Киевстар, Тримоб

Huawei k5150

0 голосів
Середня ціна: 2 794 грн.

4G/3G USB модем Huawei k5150 работает со всеми мировыми 3G/4G операторами. В Украине - Vodafone, ТриМоб, LifeCell, Киевстар

Novatel Wireless Ovation U760

0 голосів
Середня ціна: 936 грн.

внешний, CDMA-модем, интерфейс: USB

Huawei EC306

0 голосів
Середня ціна: 1 707 грн.

внешний, CDMA-модем, интерфейс: USB

Huawei E1550

0 голосів
Середня ціна: 944 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

ZTE R203

0 голосів
Середня ціна: 1 844 грн.

Роутер ZTE R203 "ОРИГИНАЛ" с подключением к 3G оператору. Стильный дизайн и надежность на высшем уровне, лучшая модель компании ZTE, работает с любой SIM картой

ZTE MF96U

0 голосів
Середня ціна: 3 194 грн.

Скоростной 3G Wi-Fi роутер ZTE Unite 2 MF96U для работы с 3G и 4G сетями и операторами Интертелеком и PeopleNet, мощный аккумулятор. Доставка по всей Украине

ZTE AC81B

0 голосів
Середня ціна: 1 828 грн.

Модем ZTE AC81B - универсальное устройство для ноутбуков, ПК.С его помощью можно подключиться к беспроводному 3G Интернету на скорости 14,7 мбит/с