Допомога силам АТО

Модеми

Раді вітати вас в каталозі модемів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Fotos, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на модеми від таких популярних виробників, як EDIMAX, DRAYTEK або Tainet.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу модемів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати модеми за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані модеми за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на модеми за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

ZTE MF920

0 голосів
Середня ціна: 1 438 грн.

3G/4G Wi-Fi роутер ZTE MF920 переносной роутер, мощная внутренняя антенна, поддержка 4G. Оптимален в любых путешествиях и имеет функцию запроса баланса.

ZTE MF833V

0 голосів
Середня ціна: 1 894 грн.

4G, 3G USB модем ZTE MF833V работает с 3G и 4G операторами по всему миру до 150 Мбит/с. В Украине это LifeCell, ТриМоб, Vodafone, Киевстар

Novatel Wireless Ovation U760

0 голосів
Середня ціна: 982 грн.

внешний, CDMA-модем, интерфейс: USB

Huawei E372

0 голосів
Середня ціна: 1 068 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Huawei E352

0 голосів
Середня ціна: 931 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

Huawei EC306

0 голосів
Середня ціна: 1 738 грн.

внешний, CDMA-модем, интерфейс: USB

Huawei E1550

0 голосів
Середня ціна: 944 грн.

внешний, GSM-модем, интерфейс: USB

WeTelecom WM-D200

0 голосів
Середня ціна: 997 грн.

Работает в стандарте CDMA - 450.

Интертелеком Atel AMF-80

0 голосів
Середня ціна: 555 грн.

ZTE MF910L

0 голосів
Середня ціна: 2 894 грн.

4G / 3G роутер ZTE MF910L работает на скорости до 150 Мбит/с. Встроенная батарея - до 7 часов работы, до 10 устройств одновременно