Допомога силам АТО

Кабелі та перехідники

Раді вітати вас в каталозі кабелів та перехідників!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Shop.dts.ua, Zaryadka.com.ua, Aks.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кабелі та перехідники від таких відомих виробників, як Winstars, Viewcon або Acer.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу кабелів та перехідників та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати кабелі та перехідники за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані кабелі та перехідники за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кабелі та перехідники за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

ITmag.ua
299 грн.

Baseus microUSB-HDMI (CAMHL-2) (Гарантия 1 мес.)

0 голосів
Середня ціна: 299 грн.

Приятные цены. Доставка в любой город Украины. Адресная доставка курьером. Оплата различными способами.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
825 грн.

Apple HDMI to DVI MJVU2

0 голосів
Середня ціна: 1 026 грн.

Оригинальный адаптер в запечатанной упаковке. Гарантия качества и подлинности товара!

HP X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable ( JG081C)

0 голосів
Середня ціна: 10 259 грн.

Де купити?

HappyNet.com.ua
89 грн.

Ukraine для 3G модемов Novatel

0 голосів
Середня ціна: 89 грн.

Качественный переходник для 3G модемов. Надежное соединение

Де купити?

IT-blok.com.ua
87 грн.

Sven (01300130) DVI-I-VGA

0 голосів
Середня ціна: 87 грн.

Адаптер Sven (01300130) DVI-I-VGA Больше информации в вкладке “Характеристики” Производитель Sven Тип Адаптер Разъемы DVI Длина, м - Дополнительно - Краткие технические характеристики Адаптер Sven (01300130) DVI-I-VGA

Де купити?

3gstar.com.ua
806 грн.

Ukraine CDMA800 24дб

0 голосів
Середня ціна: 806 грн.

Ukraine Антеннa для 3G модема CDMA-800-24 (оригинал) (самая мощная серийно выпускаемая), коэффициент усиления 24 децибела, для пользователей беспроводного 3g интернета , работает с операторами Интертелеком, PeopleNet

TP-LINK TL-ANT24EC12N

0 голосів
Середня ціна: 1 155 грн.

Де купити?

ITmag.ua
322 грн.

Apple Lightning to USB черный длина 3 метра

0 голосів
Середня ціна: 322 грн.

Приятные цены. Доставка в любой город Украины. Адресная доставка курьером. Оплата различными способами.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
2 649 грн.

Apple (MB571Z/A)

0 голосів
Середня ціна: 2 649 грн.

Адаптер для подключения внешнего монитора или проектора. Новый, запаян в оригинальной коробке. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

Coltan.com.ua
804 грн.

Kanex (IADAPTV2)

0 голосів
Середня ціна: 804 грн.

Общие характеристики: * Вход: Mini DisplayPort * Выход: HDMI * Скорость: поддерживает до 2,25 Гбит / с на канал * Разрешение: Максимальное разрешение 1920 x 1080p при 60 Гц * Аудио: поддержка несжатого цифрового аудио LPCM 7.1, 5.1 или 2 канала * Поддержка сжатого цифрового...