Допомога силам АТО

Ігри для приставок

Раді вітати вас в каталозі ігр для приставок!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 3ona51.com, Eldorado.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на ігри для приставок від таких відомих виробників, як Sony або ОМИС.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу ігр для приставок та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати ігри для приставок за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані ігри для приставок за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ігри для приставок за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Quantic Dream Игра для PS4 2в1 Heavy Rain Beyond (18 )

0 голосів
Середня ціна: 684 грн.

Платформа: Sony PlayStation 4, Жанр: Экшн, Язык: Русский, Возрастное ограничение : 18+, Максимальное кол-во игроков: 1

SIE Japan Studio Knack 2 RUS (PS4)

0 голосів
Середня ціна: 973 грн.

Пришло время думать о большем, играя за самого маленького из возможных героя. Добро пожаловать в веселый и многогранный мир сражений, путешествий и головоломок, где меняющий свой размер Нэк набрался сил и готов спасать всех вокруг.

Naughty Dog Uncharted 4: Путь Вора RUS (PS4)

0 голосів
Середня ціна: 526 грн.

Спустя несколько лет после своего последнего приключения Натан Дрейк возвращается в мир воров.Ставки невероятно высоки и, кроме того, затронуты личные интересы. Натан отправляется в путешествие по всему миру, чтобы раскрыть древний заговор, связанный с легендарным сокровищем пиратов. Новое...

EA Canada UFC 3 RUS (PS4)

0 голосів
Середня ціна: 946 грн.

Платформа: PS4, Жанр: спорт, Мультиплеер: есть, Локализация: русская версия

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild RUS (NintendoSwitch)

0 голосів
Середня ціна: 1 764 грн.

Платформа: Nintendo Switch, Жанр: экшн, Мультиплеер: нет, Локализация: русская версия

Rebellion Developments Sniper Elite 4 RUS (PS4)

0 голосів
Середня ціна: 815 грн.

Проберитесь в тыл противника в самых горячих зонах конфликта в истории и сделайте все возможное, чтобы сокрушить силы «оси» раз и навсегда.

Electronic Arts Fifa 19 RUS (PS4)

0 голосів
Середня ціна: 1 025 грн.

Жанр игры: спорт, футбол ,Мультиплеер: Есть, Локализация: русская язык, Платформа: PS4

TT Games Ltd. LEGO DC Super-Villains RUS (PS4)

0 голосів
Середня ціна: 1 104 грн.

Жанр игры: Аркада Платформер, Мультиплеер: есть, Локализация: русский язык, Платформа: PS4

Rockstar San Diego Red Dead Redemption 2 RUS (XBOXONE)

0 голосів
Середня ціна: 1 446 грн.

Жанр игры: Экшен Открытый мир , Мультиплеер: есть, Локализация: русский язык, платформа: XBOXONE

NetherRealm Studios Mortal Kombat XI (PS4)

0 голосів
Середня ціна: 1 709 грн.

Линейка: Mortal Kombat 11 / Язык: Русские субтитры / Игра по сети: Да / Жанр: Драки / Платформа: PlayStation 4 / Количество игроков: 1, 2 / Совместимость с консолями: PS4 Slim, PS4 Pro