Допомога силам АТО

Аксесуари

Раді вітати вас в каталозі аксесуарів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua, Deshevshe.net.ua, 5ok.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких відомих виробників, як golla, Extra Digital або MadCatz.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу аксесуарів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити аксесуари за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Sony PlayStation Platinum Wl

0 голосів
Середня ціна: 5 688 грн.

Совместимость: Playstation 4 / Тип аксессуара: гарнитура

HORI Tactical Assault Commander Pro, Клавиатура и мышь для PS4 (PS4-053U)

0 голосів
Середня ціна: 3 631 грн.

Совместимость: Playstation 4 / Тип аксессуара: клавиатура и мышь

Де купити?

Protovar.com.ua
385 грн.

Defender Archer USB (64248)

0 голосів
Середня ціна: 385 грн.

Тип: Геймпад Интерфейс: USB+PS2+PS3 Тип упаковки: Retail Обратная связь: Да

Logitech G29 Driving Force Racing Wheel для PS4 (941-000112)

0 голосів
Середня ціна: 8 448 грн.

Совместимость: Playstation 4 / Тип аксессуара: руль

Де купити?

Protovar.com.ua
2 585 грн.

Sony PS Move

0 голосів
Середня ціна: 2 585 грн.

Идеально для виртуальной реальности Наслаждайтесь PlayStation VR благодаря двум контроллерам движений PlayStation Move в совместимых играх. Благодаря легкому дизайну, улучшенным датчикам движения и светящемуся шарику контроллер движений PlayStation Move позволяет вам легко и точно...

Sony для PS4 D-Chassis Grey (9812852)

0 голосів
Середня ціна: 649 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
1 595 грн.

Microsoft Xbox One S Wireless Controller

0 голосів
Середня ціна: 1 595 грн.

Тип устройства геймпад Совместимость с платформами ПК / Windows 10 / Xbox Подключение беспроводное

Де купити?

Protovar.com.ua
26 015 грн.

HTC VIVE PRO VIRTUAL REALITY (99HANW015-00)

0 голосів
Середня ціна: 26 015 грн.

HTC Vive были представлены на выставке MWC 2015 и представляют из себя плод сотрудничества компаний HTC и Valve. Устройство является очками виртуальной реальности, внутри которых прячутся два дисплея с разрешением 1200x1080 точек с частотой в 90 к/сек. С помощью последнего, разработчики обещают...