Допомога силам АТО

Аксесуари

Раді вітати вас в каталозі аксесуарів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua, Deshevshe.net.ua, 5ok.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких відомих виробників, як golla, Extra Digital або MadCatz.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу аксесуарів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити аксесуари за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Sony PlayStation Platinum Wl

0 голосів
Середня ціна: 5 688 грн.

Совместимость: Playstation 4 / Тип аксессуара: гарнитура

Де купити?

Protovar.com.ua
918 грн.

Trust GXT 555 Predator Joystick (20567)

0 голосів
Середня ціна: 918 грн.

Тип: Джойстик Тип упаковки: BOX Интерфейс: USB Обратная связь: Нет

Sony для PS4 V2 (9845355)

0 голосів
Середня ціна: 1 999 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
21 681 грн.

HTC VIVE PRO VIRTUAL REALITY (99HANW015-00)

0 голосів
Середня ціна: 21 681 грн.

HTC Vive были представлены на выставке MWC 2015 и представляют из себя плод сотрудничества компаний HTC и Valve. Устройство является очками виртуальной реальности, внутри которых прячутся два дисплея с разрешением 1200x1080 точек с частотой в 90 к/сек. С помощью последнего, разработчики обещают...

Sony для PS4 D-Chassis Grey (9812852)

0 голосів
Середня ціна: 649 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
19 359 грн.

DJI Goggles Racing Edition (CP.VL.00000014.01)

0 голосів
Середня ціна: 19 359 грн.

Новая VR-гарнитура была разработана специально для гонок на квадрокоптерах. Дизайн обновленной версии напоминает предыдущую модель, но отличается широким спектром ярких деталей. Прежде всего, очки выполнены в черном матовом цвете, а оголовье отделано стильной красной кожей высокого качества.

Де купити?

Protovar.com.ua
8 775 грн.

PIMAX 4K VR

0 голосів
Середня ціна: 8 775 грн.

PIMAX — китайский стартап, работающий в области виртуальных технологий. Инженеры этой компании решили пойти по легкому пути: взять лучшее у конкурентов, улучшить очевидное и спиратить оставшееся.

Де купити?

Protovar.com.ua
4 023 грн.

Microsoft Xbox One S Wireless Controller Elite

0 голосів
Середня ціна: 4 023 грн.

Тип: Джойстик