Допомога силам АТО

Історичні романи, пригоди

Ласкаво просимо до каталогу історичних романів, пригод!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Книжный Клуб, Yakaboo та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на історичні романи, пригоди від таких відомих виробників, як А. Девиль, К. Жак або Д. Дюкре.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу історичних романів, пригод та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити історичні романи, пригоди за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані історичні романи, пригоди за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на історичні романи, пригоди за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Смолоскип Генерал Петро Григоренко. Спогади. Статті. Матеріали

0 голосів
Середня ціна: 108 грн.

От издателя:Ця книга є першою спробою цілісно представити українському читачеві постать Петра Григоренка – генерала Радянської армії, видатного правозахистника, публіциста, члена-засновника Московської та Української гельсінської груп – як одного з найактивніших та найпослідовніших борців за...

Український письменник Александр Климчук. Факторія Завойка

0 голосів
Середня ціна: 72 грн.

От издателя:Колись Завойкові ставили пам ятники... Як ось цей у Влацивостоці, що стояв тут у 1908-30 рр. Натхненний адмірал з п єдесталу окидає поглядом величну панораму міста на берегах Золотого Рогу й наче промовляє до всіх завжди сущих: «Я не останній за славою адмірал Тихого океану». ISBN:...

ЗАХАРОВ Михаил Гофштейн. Тропинки в прошлое

0 голосів
Середня ціна: 134 грн.

От издателя:Воспоминания фронтовика, артиллериста, известного адвоката по уголовным делам, охватывают большую часть XX века. Как говорит сам автор, «именно воспоминания, эти тропинки в прошлое, показывают, как оказался я, довольно типичный “советский человек”, в дне сегодняшнем, которого тогда, в...

ВЕЧЕ Борис Григорьев. Бернадот

0 голосів
Середня ціна: 203 грн.

От издателя:Исторической литературы о французском маршале Ж.-Б.Бернадоте, князе Понте-Корво, а впоследствии короле Швеции и Норвегии Карле XIV Юхане в России практически нет. ISBN: 978-5-4444-1103-2. Издательство: Вече. Автор: Борис Григорьев.

ВЕЧЕ Алексей Тимофеев. Покрышкин

0 голосів
Середня ціна: 199 грн.

От издателя:Кадры решают все. А в переломное время, в экстремальных ситуациях, герои решают все, - считает автор книги о маршале авиации А. ISBN: 978-5-4444-0855-1. Издательство: Вече. Автор: Алексей Тимофеев.

ВЕЧЕ Александр Пересвет. Тайный дневник фельдмаршала М. И. Кутузова

0 голосів
Середня ціна: 203 грн.

От издателя:История Отечественной войны 1812 года имеет один невосполнимый и очень болезненный пробел: в ней отсутствует взгляд на события одного из главных действующих лиц - главнокомандующего русской армией фельдмаршала Михаила Илларионовича Кутузова. ISBN: 978-5-4444-1124-7. Издательство:...

ВЕЧЕ Евсей Гречена. Жиль де Рэ. Маршал Синяя Борода

0 голосів
Середня ціна: 155 грн.

От издателя:Кто не слышал о жутком злодее, увековеченном Шарлем Перро под именем Синяя Борода? С тех пор как история была напечатана в 1697 году в сборнике "Сказки матушки Гусыни", ее читали все дети Европы, а вот откуда она появилась, известно не каждому взрослому. ISBN: 978-5-4444-0143-9. ...

АСТ Валерий Большаков. Магистр

0 голосів
Середня ціна: 55 грн.

От издателя:Олег Сухов - личный "спецназовец" императора. Его специальность - заговоры и спецоперации. Усмирить восстание. ISBN: 978-5-17-068269-0#978-5-4215-1011-6#978-5-9725-1820-3. Издательство: АСТ. Автор: Валерий Большаков.