Допомога силам АТО

Історичні романи, пригоди

Ласкаво просимо до каталогу історичних романів, пригод!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Книжный Клуб, Yakaboo та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на історичні романи, пригоди від таких відомих виробників, як А. Девиль, К. Жак або Д. Дюкре.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу історичних романів, пригод та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити історичні романи, пригоди за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані історичні романи, пригоди за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на історичні романи, пригоди за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

БЕЛЫЙ ГОРОД Песнь о Гайавате (в футляре)

0 голосів
Середня ціна: 3 328 грн.

Производитель: Белый город / Обложка: Твердая / Автор: Генри Уодсворт Лонгфелло / Количество страниц: 472 / ISBN: 978-5-7793-1337-7 / Жанр: Мифы. Фольклор

Вита Нова Записки из мертвого дома

0 голосів
Середня ціна: 3 430 грн.

Производитель: Вита Нова / Обложка: Твердая / Автор: Федор Достоевский / Количество страниц: 504 / ISBN: 978-5-93898-307-6 / Жанр: Классика