Допомога силам АТО

Дошкільне виховання

Раді вітати вас в каталозі дошкільного виховання!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких EzoBook.com, Yakaboo та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на дошкільне виховання від таких відомих виробників, як Дом Славянской книги, Калита Видавничий Дім або АСТРЕЛЬ.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу дошкільного виховання та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати дошкільне виховання за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані дошкільне виховання за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на дошкільне виховання за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Арифметика на магнитах

0 голосів
Середня ціна: 62 грн.

От Yakaboo:Кто сказал, что цифры – это нудно, а математика – сложно? Уж точно не тот, кто познавал азы арифметики с этой магнитной доской! В наборе с цифрами малыши найдут и различные предметы, например, цветочки, фрукты, пуговицы.

Айрис-пресс Гусева Н. 365 фенечек из бисера

0 голосів
Середня ціна: 50 грн.

Год: 2009 ISBN: 978-5-8112-3493-6 Обложка: мягкая Практическое руководство по изготовлению из Бисера оригинальных украшений. В книге приводится большое количество схем и иллюстрации и подробные объяснения каждого этапа создания любой фенечки. Техника низания ...

Егмонт Україна Вчимо додавання. Вчимося разом

0 голосів
Середня ціна: 52 грн.

От издателя:Серія "Вчимося разом": ефективні методики, визнані в усьому світі! На сторiнках книги ви знайдете багато iгор, головоломок, розмальовок та яскравих налiпок. ISBN: 978-617-500-405-0. Издательство: Егмонт Україна.

НИОЛА-ПРЕСС Махмутова Х.И. Аппликации для детей

0 голосів
Середня ціна: 166 грн.

Год: 2008 ISBN: 978-5-366-00343-8 Обложка: мягкая В книге в доступной для детей форме Рассказывается о технике выполнения аппликаций из орнаментированной ткани. Благодаря наглядным рисункам и riomai овым описаниям ваш Малыш сможет самостоятельно создавать художественные ...

Егмонт Україна Засвоєння прочитаного. Вчимося разом

0 голосів
Середня ціна: 52 грн.

От издателя:Серія "Вчимося разом": ефективні методики, визнані в усьому світі! На сторiнках книги ви знайдете багато iгор, головоломок, розмальовок та яскравих налiпок. ISBN: 978-617-500-408-1. Издательство: Егмонт Україна.

Айрис-пресс Румянцева Е.А. Аппликация. Простые поделки

0 голосів
Середня ціна: 80 грн.

Год: 2008 ISBN: 978-5-8112-2411-1, 978-5-8112-3045-7 Обложка: твердая В книге представлены все возможные виды аппликаций: простые, обрывные, объемные, коллажи. Для большинства поделок нужны только бумага, ножницы и клей. Но в части моделей используются и дополнительные материалы: ткань...

Егмонт Україна Вчимося вимірювати. Вчимося разом

0 голосів
Середня ціна: 52 грн.

От издателя:Серія "Вчимося разом": ефективні методики, визнані в усьому світі! На сторiнках книги ви знайдете багато iгор, головоломок, розмальовок та яскравих налiпок. ISBN: 978-617-500-420-3. Издательство: Егмонт Україна.

Яуза-Пресс Крыжановская Е. Бал цветов

0 голосів
Середня ціна: 74 грн.

Год: 2007 ISBN: 5-903339-16-7 Обложка: твердая Герои книги живут в наши дни в Цветочном королевстве и называют себя "Гомо Флориенс". Все у них на первый взгляд совершенно как у людей, если не считать придворных титулов и нарядов в тон своему цветочку. Но ведь "герб" - это

Егмонт Україна Вчимося писати. Вчимося разом

0 голосів
Середня ціна: 52 грн.

От издателя:Серія "Вчимося разом": ефективні методики, визнані в усьому світі! На сторiнках книги ви знайдете багато iгор, головоломок, розмальовок та яскравих налiпок. ISBN: 978-617-500-421-0. Издательство: Егмонт Україна.

Оникс Попов Н.Е. Бородинское сражение

0 голосів
Середня ціна: 73 грн.

Год: 2011 ISBN: 978-5-488-01556-2 Обложка: твердая Книга рассказывает об Отечественной войне 1812 года: о вторжении войск Наполеона в Россию, о главнокомандующем русской армии Михаиле Кутузове, о полководцах Багратионе и Барклае де Толли. Приводятся состав и численность войск