Допомога силам АТО

Живопис, графіка, скульптура

Ласкаво просимо до каталогу живопису, графіки, скульптури!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, КНИГА В ПОДАРОК, Arts-Market.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на живопис, графіку, скульптуру від таких популярних виробників, як Альбом, Омега або Арт-Родник.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу живопису, графіки, скульптури та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити живопис, графіку, скульптуру за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані живопис, графіку, скульптуру за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на живопис, графіку, скульптуру за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

БЕЛЫЙ ГОРОД Лувр. Париж

0 голосів
Середня ціна: 3 418 грн.

ОЛМА Медиа Групп Иллюстрированная энциклопедия русской живописи

0 голосів
Середня ціна: 860 грн.

Энциклопедия знакомит читателей с художниками, вписавшими наиболее яркие страницы в историю русской и мировой живописи, с представителями различных стилей и направлений, приверженцами строгих академических канонов и новаторами, разрушавшими эти каноны.

Кристалл; Оникс Русская живопись

0 голосів
Середня ціна: 200 грн.

Книга посвящена истории развития русской живописи в течение семи веков - с XIII по XX. В ней даны биографии и произведения 150 русских художников, среди которых представлены как прославленные, так и малоизвестные широкому кругу мастера живописи. Издание д

БММ Сальвадор Дали

0 голосів
Середня ціна: 155 грн.

Книга рассказывает о жизненном и творческом пути испанского художника С.Дали. Работы воителя мира искусства, открывшего "новые горизонты", - "запутанный клубок противоречий". Они прослежены от первых выставок в Испании, до персональных - в Европе и Америк

БЕЛЫЙ ГОРОД Мой ангел. Детский портрет в русской живописи

0 голосів
Середня ціна: 735 грн.

Уникальное издание может служить прекрасным подарком любителям русской живописи и дополнит семейную библиотеку. В альбоме около 450 произведений русских художников, которые вместе со стихами и воспоминаниями известных русских поэтов и писателей вводят нас

Арт-Родник Акварель. Цветы. Энциклопедия (на спирали)

0 голосів
Середня ціна: 190 грн.

Эта практичная и интересная книга научит вас рисовать акварелью самые разные цветы - от нежных колокольчиков и маргариток до сложных и изысканных гиацинтов, роз и лилий. Вы научитесь анализировать структуру цветка и разбивать ее на простые формы, смешиват