Допомога силам АТО

Живопис, графіка, скульптура

Ласкаво просимо до каталогу живопису, графіки, скульптури!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, КНИГА В ПОДАРОК, Arts-Market.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на живопис, графіку, скульптуру від таких популярних виробників, як Альбом, Омега або Арт-Родник.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу живопису, графіки, скульптури та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити живопис, графіку, скульптуру за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані живопис, графіку, скульптуру за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на живопис, графіку, скульптуру за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

БЕЛЫЙ ГОРОД Лувр. Париж

0 голосів
Середня ціна: 3 418 грн.

Производитель: Белый город / Обложка: Твердая / Автор: Елена Матвеева / Количество страниц: 240 / ISBN: 978-5-7793-2001-6 / Жанр: Музеи и выставки

Слово Милан. Галерея Брера

0 голосів
Середня ціна: 4 840 грн.

Производитель: Слово / Обложка: Твердая / Количество страниц: 480 / ISBN: 978-5-387-00621-0 / Жанр: Музеи и выставки

ArtHuss 25 років присутності. Подарункове видання з двох томів

0 голосів
Середня ціна: 3 024 грн.

Производитель: ArtHuss / Обложка: Твердая / Количество страниц: 356 / ISBN: 978-617-7518-03-6 / Жанр: Живопись