Допомога силам АТО

Живопис, графіка, скульптура

Ласкаво просимо до каталогу живопису, графіки, скульптури!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, КНИГА В ПОДАРОК, Arts-Market.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на живопис, графіку, скульптуру від таких популярних виробників, як Альбом, Омега або Арт-Родник.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу живопису, графіки, скульптури та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити живопис, графіку, скульптуру за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані живопис, графіку, скульптуру за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на живопис, графіку, скульптуру за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

БЕЛЫЙ ГОРОД Лувр. Париж

0 голосів
Середня ціна: 3 418 грн.

Навчальна книга - Богдан Владимир Мельник. Скульптура. Каталог

0 голосів
Середня ціна: 47 грн.

От издателя:Пропонований альбом-каталог підготовлено до 70-річчя від дня народження відомого скульптора-монументаліста, члена Національної спілки художників України, заслуженого художника України, доцента кафедри образотворчого та декоративного мистецтва Тернопільського інституту мистецтв...

Піраміда Андрей Кись. Сльоза і камінь

0 голосів
Середня ціна: 153 грн.

От издателя:Фотоальбом Андрія Кіся «Сльоза і камінь» – це вражаюча мандрівка старими, забутими, поруйнованими цвинтарями галицьких сіл і містечок. ISBN: 978-966-441-270-1. Издательство: Піраміда. Автор: Андрей Кись.

Античная скульптура

0 голосів
Середня ціна: 401 грн.

От издателя:Искусство античности – это тот базис, на котором строится наше понимание Прекрасного, вечно живая классика, вызывающая восхищение гением древних мастеров. ISBN: 978-5-7793-4334-3.

Оникс А. Блескин. От солдатиков до замков

0 голосів
Середня ціна: 325 грн.

От издателя:Эта книга расскажет об основах такого увлекательного занятия, как изготовление оловянных фигурок солдат разных стран и разных эпох - от средневековья до XIX века. ISBN: 978-5-4451-0253-3#978-5-4451-0253-3. Издательство: Оникс. Автор: А. Блескин.

Слово Венеция

0 голосів
Середня ціна: 4 464 грн.

Сергей Носов. Тайная жизнь петербургских памятников

0 голосів
Середня ціна: 288 грн.

Необычная книга о "тайной жизни" памятников, несомненно, спровоцирует петербургского читателя на дополнительные прогулки по городу, а не петербургского - на посещение Петербурга. ISBN: 978-5-8370-0682-1. Автор: Сергей Носов.