Допомога силам АТО

Музична література та ноти

Раді вітати вас в каталозі музичної літератури та нот!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, EzoBook.com та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на музичну літературу та ноти від таких популярних виробників, як Современная школа або ПОПУРРИ.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу музичної літератури та нот та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити музичну літературу та ноти за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані музичну літературу та ноти за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на музичну літературу та ноти за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

ПОПУРРИ Монат Н. Научитесь играть на фортепиано за 10 уроков

0 голосів
Середня ціна: 220 грн.

Год: 2007 ISBN: 978-985-15-0036-5 Обложка: мягкая "Любой, кто в состоянии набрать телефонный номер, может быстро и без особого труда научиться играть на фортепиано популярную музыку", - так утверждает Норман Монат, автор книги "Научитесь играть на фортепиано за 10 уроков"...

ПОПУРРИ Гитара. Визуальный самоучитель

0 голосів
Середня ціна: 458 грн.

Год: 2005 ISBN: 978-9-8515-0740-1, 985-483-263-5 Обложка: мягкая Авторы книги предлагают ясные, последовательные инструкции по основам игры на гитаре и чтению нотной записи. Система, использованная в данном самоучителе, разбивает традиционный процесс обучения на визуальные...