Допомога силам АТО

Вагітність та догляд за дитиною

Ласкаво просимо до каталогу вагітності та догляду за дитиною!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких КНИГА В ПОДАРОК, Yakaboo, Babypro.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на вагітність та догляд за дитиною від таких відомих виробників, як Е.О. Комаровский, БММ або АСТ.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу вагітності та догляду за дитиною та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати вагітність та догляд за дитиною за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані вагітність та догляд за дитиною за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на вагітність та догляд за дитиною за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

ПОПУРРИ Лэндрам Шетлз, Дэвид Рорвик. Вам мальчика или девочку?

0 голосів
Середня ціна: 30 грн.

От издателя:Это классический справочник для супружеских пар, желающих выбрать пол будущего ребенка. Вы найдете здесь конкретные инструкции по применению этой уникальной методики, необходимые таблицы и графики, которые помогут вам с большей вероятностью достичь успеха, а также ответы на наиболее...

ПОПУРРИ Рори Фридман, Ким Барнуин. Я красивая. Я худая. Я стерва. И я беременна!

0 голосів
Середня ціна: 109 грн.

От издателя:Не изменяя своей фирменной прямолинейности и грубоватому юмору, авторы предлагают проверенную и полезную систему питания для беременных женщин и их малышей. ISBN: 978-0-7624-3105-2#978-985-15-0765-4. Издательство: Попурри. Автор: Рори Фридман,Ким Барнуин.

Вектор Наталья Данилова. Восстановление после родов. Улучшить здоровье, вернуть фигуру, обрести психологический комфорт

0 голосів
Середня ціна: 13 грн.

От издателя:Многие молодые мамы, прекрасно заботящиеся о новорожденном, не имеют понятия о том, какими средствами они могут воспользоваться, чтобы достичь хорошей физической и психологической формы после родов. ISBN: 978-5-9684-1354-3. Издательство: Вектор. Автор: Наталья Данилова.

ДИАЛЕКТИКА Кэтрин Крам, Тери Стуффер Дрент. Физкультура во время беременности для "чайников"

0 голосів
Середня ціна: 104 грн.

От Yakaboo:Многие будущие мамочки начинают задумываться о своем здоровье, о правильной физической нагрузке, о том, как лучше подготовить свой организм к родам. ISBN: 978-5-8459-1277-0#0-7645-5829-3. Издательство: Диалектика. Автор: Кэтрин Крам,Тери Стуффер Дрент.

Навчальна книга - Богдан Гімнастика та активний спосіб життя в період вагітності

0 голосів
Середня ціна: 50 грн.

От издателя:Із цього видання ви дізнаєтеся, яким видам спорту віддати перевагу, а від яких відмовитися. Ознайомитеся з комплексом гімнастичних вправ для вагітних, котрий дозволить вам як найкраще підготуватися до пологів і післяпологового періоду, допоможе зберегти не лише хорошу фізичну форму, а...

ВЕСЬ Адела Стоктон. Пространство рождения. Безопасные роды

0 голосів
Середня ціна: 82 грн.

От издателя:"Пространство рождения. Безопасные роды" - это полезное руководство для родителей, ожидающих первенца, а также для тех, кто перенес травматический опыт первых родов и теперь хочет понять, каким образом можно избежать травмы во время новой беременности, как справиться со страхами и...

Вектор Елена Первушина. Счастливое материнство

0 голосів
Середня ціна: 73 грн.

От издателя:Без сомнения, ожидание появления ребенка на свет, его рождение - один из самых волнительных и счастливых периодов жизни женщины. ISBN: 978-5-9684-1144-0. Издательство: Вектор. Автор: Елена Первушина.

Мир и образование Катерина Истратова. Бесплодие - приговор? Как я стала мамой

0 голосів
Середня ціна: 67 грн.

От издателя:В первую очередь эта книга адресована женщинам, стремящимся к материнству, но пока терпящим неудачи на этом пути. Женщинам, страдающим бесплодием и невынашиванием беременности. ISBN: 978-5-94666-681-7. Издательство: Мир и Образование. Автор: Катерина Истратова.

Навчальна книга - Богдан Відновлення жінки після вагітності та пологів

0 голосів
Середня ціна: 50 грн.

От издателя:У цій книзі доступно викладено інформацію про те, як правильно та швидко відновити свій організм після вагітності та пологів. ISBN: 978-966-10-2535-5#978-966-10-1834-0. Издательство: Навчальна книга - Богдан.

Анастасия Такки,Ольга Черкасова. Мой малыш родится счастливым

0 голосів
Середня ціна: 170 грн.

От издателя:Эта книга – взгляд на беременность с точки зрения астропсихологии. Здесь освещаются такие темы, как духовная подготовка к зачатию, классификация продуктов и витаминов по знакам зодиака, астрология и автомобиль, проблемы со здоровьем как знак душевного дисбаланса, космический цикл...