Допомога силам АТО

Книжка у подарунок

Ласкаво просимо до каталогу книжки у подарунок!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, КНИГА В ПОДАРОК, Gp-ua.com та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на книжку в подарунок від таких популярних виробників, як БЕЛЫЙ ГОРОД, ОЛМА Медиа Групп або Махаон.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу книжки у подарунок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити книжку в подарунок за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані книжку в подарунок за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на книжку в подарунок за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Эталон В. Пипуныров. История часов с древнейших времен до наших дней

0 голосів
Середня ціна: 30 000 грн.

На большом фактическом материале рассматривается история часов и проблемы измерения времени от древности до наших дней. Эта работа - итог многолетних исследований автора. ISBN: ИБА205. Издательство: Эталон. Автор: В. Пипуныров.