Допомога силам АТО

Графічний дизайн

Вітаємо вас у каталозі графічного дизайну!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких КНИГА В ПОДАРОК та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на графічний дизайн від таких популярних виробників, як Слово/Slovo або АСТ.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу графічного дизайну та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати графічний дизайн за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані графічний дизайн за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на графічний дизайн за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Клипарт. Использование готовых изображений в профессиональном дизайне

0 голосів
Середня ціна: 171 грн.

От издателя:Данное издание призвано вдохновлять дизайнеров и иллюстраторов, показывая, как использование готовых изображений перестает быть уделом любителей. ISBN: 978-5-17-055041-8#978-5-271-21528-5#978-2-940361-49-6.

Максимализм. Графический дизайн эпохи упадка и пресыщенности

0 голосів
Середня ціна: 995 грн.

От издателя:Максимализм отличают богатство и излишества в графическом дизайне, последовавшие за годами правления минимализма. ISBN: 978-5-17-055751-6#978-5-271-21630-5#978-2-88893-019-8.

Грані-т Сто краєвидів малювали хмари

0 голосів
Середня ціна: 24 грн.

От издателя:Київський художник Віктор Гукайло, який відібрав для цієї збірки поезії, перекладені з японської Іваном Бондаренком, вирішив проілюструвати їх способом «непрямого цитування». ISBN: 978-966-465-058-5. Издательство: Грані-Т.

Грані-т Ольга Лагутенко. Українська графіка першої третини XX століття

0 голосів
Середня ціна: 81 грн.

От издателя:Багатий ілюстративний матеріал видання та аналітичне дослідження творів виявляють загальноєвропейські тенденції і національні особливості розвитку української графіки означеної доби. ISBN: 966-2923-14-4. Издательство: Грані-Т. Автор: Ольга Лагутенко.

Дух і літера Луиза Черешкевич. Скульптура, графіка

0 голосів
Середня ціна: 108 грн.

От издателя:Відкриває альбом стаття мистецтвознавця Людмили Лисенко «Сходження до істинного». Стаття містить мистецтвознавчий аналіз творів Луїзи Черешкевич та фрагменти розмов зі скульптором. ISBN: 978-966-378-189-1. Издательство: Дух і Літера. Автор: Луиза Черешкевич.

НИОЛА-ПРЕСС Рисуем комиксы манга. 2

0 голосів
Середня ціна: 185 грн.

От издателя:Манга, или японские комиксы, пользуются широкой популярностью во многих странах и не только среди подростков. На страницах манга множество различных персонажей, например фантастические существа из западной литературы (вампиры, мумии, оборотни и др. ISBN:...

Манн, Иванов и Фербер Натали Ратковски. Профессия - иллюстратор. Учимся мыслить творчески

0 голосів
Середня ціна: 748 грн.

От издателя:• Мир глазами художника-иллюстратораЭта книга о том, как иллюстратору научиться видеть и мыслить, работать продуктивно и постоянно, а не наскоками, и о том, как научиться верить в себя и свой талант. ISBN: 978-5-91657-260-5. Издательство: Манн, Иванов и Фербер. Автор: Натали Ратковски.

РИПОЛ КЛАССИК Дьердь Фехер,Андраш Суньоги. Анатомический рисунок. Животные

0 голосів
Середня ціна: 746 грн.

От издателя:Невозможно правильно нарисовать тело животного, не зная анатомии. Анатомический рисунок - это важный курс, освоить который необходимо каждому художнику и скульптору. ISBN: 978-5-386-07084-7. Издательство: Рипол Классик. Автор: Дьердь Фехер,Андраш Суньоги.

Дух і літера Ежи Фицовский. Бруно Шульц. образів

0 голосів
Середня ціна: 249 грн.

От издателя:«Трапляється, що деякі письменники наче на узбіччі своєї творчості займаються як аматори ще й рисуванням чи навіть живописом, буває й навпаки – нам відомі письменницькі спроби художників. ISBN: 978-966-378-339-0. Издательство: Дух і Літера. Автор: Ежи Фицовский.

ПОПУРРИ Артур Гаптилл. Работа пером и тушью

0 голосів
Середня ціна: 499 грн.

От издателя:Эта книга была написана много лет назад, но счастливо сохранила свою актуальность и привлекательность для специалистов (художников и архитекторов), а также (благодаря подробной трактовке всех вопросов - от простейших до самых сложных - и насыщенности иллюстрациями) для широкого круга...