Допомога силам АТО

Холодна зброя

Ласкаво просимо до каталогу холодної зброї!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких КНИГА В ПОДАРОК та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на холодну зброю від таких відомих виробників, як АСТ, АСТ; АСТ-Москва або Омега.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу холодної зброї та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати холодну зброю за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані холодну зброю за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на холодну зброю за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

АСТ Холодное оружие мира

0 голосів
Середня ціна: 485 грн.

Настоящая книга представляет собой редкий по мировым меркам образец сочетания энциклопедического словаря и практического описания боевого применения всех видов холодного оружия и является плодом многолетнего труда специалистов, поставивших своей целью систематизировать и популяризировать в том...

Эталон Морские клинки

0 голосів
Середня ціна: 15 000 грн.

Справочник-определитель морского клинкового оружия стран всего мира является первым подобным изданием не только в нашей стране, но и за рубежом. ISBN: ООР16141730. Издательство: Эталон.

Эталон Немецкое холодное оружие. В 2-х томах

0 голосів
Середня ціна: 30 000 грн.

Предлагаем вашему вниманию прекрасно иллюстрированный справочник, который продолжает знакомить читателей с историей немецкого холодного оружия. ISBN: ООР16141729. Издательство: Эталон.