Допомога силам АТО

Найгарніші та найзнаменитіші

Ласкаво просимо до каталогу найгарніших та найзнаменитіших!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких КНИГА В ПОДАРОК та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на найгарніших та найзнаменитіших від таких відомих виробників, як Ниола 21-й век, Слово/Slovo або ОЛМА Медиа Групп.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу найгарніших та найзнаменитіших та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати найгарніших та найзнаменитіших за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані найгарніших та найзнаменитіших за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на найгарніших та найзнаменитіших за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Piatkus Books Роб Йованович. George Michael: The biography

0 голосів
Середня ціна: 278 грн.

George Michael is an enigma. While he is one of the most open and vocal pop superstars on the planet, he also fiercely protective of his privacy. From the formation of Wham! In 1981 he immediately found fame and fortune beyond his wildest dreams. ISBN: 978-0-7499-0980-2. Издательство: Piatkus...

Эксмо Марк Захаров. Ленком – мой дом. Лицедейство без фарисейства. Мое режиссерское резюме

0 голосів
Середня ціна: 327 грн.

Марк Захаров, бессменный руководитель театра Ленком с 1973 года, выступает в этой книге в непривычной для прославленного режиссера роли роли зрителя. ISBN: 978-5-699-84211-7. Издательство: Эксмо. Автор: Марк Захаров.

АСТ Лев Горбунов. Роман Трахтенберг. Шоу длиною в жизнь

0 голосів
Середня ціна: 58 грн.

От издателя:Как часто родители не знают своих детей. Переживают, что их жизнь пошла наперекосяк. Что бедные детки, не желая слушать своих родителей, делают все не так, по-своему. ISBN: 978-5-17-080930-1. Издательство: АСТ. Автор: Лев Горбунов.

ФОЛИО Ростислав Коломиец. Лесь Курбас

0 голосів
Середня ціна: 29 грн.

Шекспірівські слова «Весь світ — театр, і ми актори в ньому» були девізом життя Леся Курбаса, ім’я якого овіяно суцільними легендами і вигадками. ISBN: 978-966-03-6834-7. Издательство: Фолио. Автор: Ростислав Коломиец.

ФОЛИО Ростислав Коломиец. Александр Вертинский

0 голосів
Середня ціна: 36 грн.

Александр Вертинский (1889–1957), артист оригинальнейшего таланта и незаурядной судьбы, родился в Киеве. Кумир эстрады первой половины XX века, он пережил взлеты и падения, эмиграцию и возвращение в СССР. ISBN: 978-966-03-7043-2. Издательство: Фолио. Автор: Ростислав Коломиец.

ДЕТУТ Яна Иваницкая. Богдан Струтинський. Режисер без вихідних. У 2 книгах. 1

0 голосів
Середня ціна: 210 грн.

Книга розповідає про відомого українського режисера, народного артиста України Богдана Струтинського. На сторінках розкриваються таємниці однієї з найскладніших мистецьких професій. ISBN: 978-966-2197-88-4. Издательство: ДЕТУТ. Автор: Яна Иваницкая.

Смолоскип Архів Розстріляного Відродження. Лесь Курбас і театр «Березіль»: Архівні документи (1927-1988)

0 голосів
Середня ціна: 215 грн.

До цього видання увійшли архівні матеріали про видатного українського режисера, актора та теоретика театру Олександра Степановича Курбаса і його театр «Березіль». ISBN: 978-617-7173-40-2. Издательство: Смолоскип.

Эксмо Алла Демидова. Мой Высоцкий

0 голосів
Середня ціна: 227 грн.

Знаменитая актриса Алла Демидова проработала с Высоцким в Театре на Таганке почти 15 лет: со дня основания театра - до смерти Владимира Семёновича. ISBN: 978-5-699-91510-1. Издательство: Эксмо. Автор: Алла Демидова.

НОВОЕ ЛИТЕРАТУРНОЕ ОБОЗРЕНИЕ Владимир Александров. Черный русский. История одной судьбы

0 голосів
Середня ціна: 369 грн.

Эта история - об удивительной судьбе афроамериканца Фредерика Брюса Томаса, родившегося в семье бывших рабов и в 1890-х перебравшегося в Европу, сначала в Англию, затем во Францию, а чуть позже в Москву, где он становится заметной фигурой в театральной и ресторанной жизни, миллионером, подданным...

Києво-Могилянська академія Микола Мерзлікін. Пошук досконалості

0 голосів
Середня ціна: 170 грн.

Мозаїчне полотно цієї книжки становлять численні світлини, статті, рецензії, спогади про творця знакових для свого часу театральних вистав народного артиста України, лауреата Національної премії ім. ISBN: 978-966-518-703-5. Издательство: Києво-Могилянська академія.