Допомога силам АТО

Кохання та еротика

Раді вітати вас в каталозі кохання та еротики!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких КНИГА В ПОДАРОК, Yakaboo та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на кохання та еротику від таких відомих виробників, як Слово, АСТ або Эксмо.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу кохання та еротики та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити кохання та еротику за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані кохання та еротику за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на кохання та еротику за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Эксмо Дарья Нестерова. 1000 и 1 ночь страсти и удовольствия

0 голосів
Середня ціна: 289 грн.

От Yakaboo:Как достигнуть совершенства в любви? Как повысить порог своей чувственности? Как искоренить свои комплексы? Книга Дарьи Нестеровой «1000 и 1 ночь страсти и удовольствия» расскажет вам, как постигнуть глубины искусства любви. ISBN: 978-5-699-28430-6. Издательство: Эксмо. Автор: Дарья...

ПОПУРРИ Шарон Моалем. Как работает секс

0 голосів
Середня ціна: 170 грн.

От издателя:В книге рассматриваются вопросы сексуальности человека во всех ее проявлениях: что нас привлекает в сексе, какие эмоции он у нас вызывает, какие проблемы могут возникнуть в половой сфере и как влияние человека, проявляемое через традиции культуры или научные открытия, может изменять...

РИПОЛ КЛАССИК Ляля Брик. Пятьдесят оттенков любви. Свадьба и развод по-русски

0 голосів
Середня ціна: 55 грн.

От издателя:Катя - давно и счастливо замужем. На ее 39 день рождения любимый муж дарит ей поездку на экзотический курорт. Сначала она не хочет ехать одна, так как никогда и никуда не ездила без мужа, но под натиском уговоров подруги все же решает поехать. ISBN: 978-5-386-06152-4. Издательство:...

РИПОЛ КЛАССИК Эмма Ноэль. Пятьдесят оттенков страсти. История чувственного перевоплощения

0 голосів
Середня ціна: 63 грн.

От издателя:Муж считает ее "холодной" в постели и фригидной, но об интимных вещах говорить у них в семье не принято. К разводу он относится резко отрицательно, потому что к выбору супруги он подходил рационально. ISBN: 978-5-386-06153-1. Издательство: Рипол Классик. Автор: Эмма Ноэль.

ФОЛИО Олесь Ульяненко. Серафима

0 голосів
Середня ціна: 49 грн.

От издателя:Автор цього твору інтелектуал, та ще й мораліст. З першим він нічого не може вдіяти, а з другим – не хоче, бо вважає, що якщо світ загруз у лайні, то його, Ульяненка, завдання – розголосити цей факт. ISBN: 978-966-03-6441-7. Издательство: Фолио. Автор: Олесь Ульяненко.

ВЕЧЕ Эразм Сент-Юд Крум. Порочные удовольствия джентльменов

0 голосів
Середня ціна: 103 грн.

От издателя:Из этой любопытной и отчасти пародийной книги читатель узнает, что дочери Евы, не менее чем сыновья Адама, могут подпасть под искушение распутства; что между поркой, применяемой в воспитательных или эротических целях, очень мало - или вовсе нет - разницы; что закхеизм не имеет ничего...

ФОЛИО Аморалка-2

0 голосів
Середня ціна: 62 грн.

От издателя:Слово «аморалка» складається із двох частин: «алка» — це жага, «амор» — любов. Герої зібраних у цій книжці творів прагнуть любові, проте завжди отримують лише голий секс. ISBN: 978-966-03-5772-3. Издательство: Фолио.

Букрек Любира Рай. В'язні орхідеї

0 голосів
Середня ціна: 72 грн.

От издателя:Герої збірки еротичних оповідань автора сприймають жінку як «живу богиню з плоті і крові». Через своє захоплення прекрасною статтю вони часто потрапляють у полон почуттів і відчуттів. ISBN: 978-966-399-445-1. Издательство: Букрек. Автор: Любира Рай.

ФОЛИО Катрин Брейя. Порнократия

0 голосів
Середня ціна: 8 грн.

От издателя:В повести "Порнократия" молодая красивая девушка, по определению автора - полуангел, полуволчица, предлагает гомосексуалисту странную сделку: она будет платить ему огромные деньги, если он на некоторое время уединится с ней в спальне старинного дома, построенного у самого моря и...

Wordsworth Editions Джон Клеланд. Memoirs of a Woman of Pleasure Fanny Hill

0 голосів
Середня ціна: 91 грн.

От издателя:Memoirs of a Woman of Pleasure, better known as Fanny Hill, is one of the most notorious texts in English literature. As recently as 1963 an unexpurgated edition was the subject of a trial, yet in the eighteenth century John Cleland s open celebration of sexual enjoyment was a best...