Допомога силам АТО
H2OFloss HF-5 White фото 2152043885

Де купити ?

32.net.ua   HF-5 White 1 499 грн.   Купити

Портативный ирригатор от известного бреда. Новый стильный дизайн, удобное управление, сумка в комплекте. Профессиональный ирригатор с удобной системой управления и большой колбой для воды. 3 уровня давления. Сопла для любых потребностей. Качественная сумка из плотной ткани в комплекте.


H2OFloss HF-5 White

Портативный ирригатор от известного бреда. Новый стильный дизайн, удобное управление, сумка в комплекте.Профессиональный ирригатор с удобной системой управления и большой колбой для воды. 3 уровня давления. Сопла для любых потребностей. Качественная сумка из плотной ткани в комплекте.

  • 32.net.ua
  • Доставка по всей УкраинеВінниця, Днепр, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Краматорск, Кривий Ріг, Кропивницкий, Крим, Луганськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Северодонецк, Сумы, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці
Шановні відвідувачі, звертаємо Вашу увагу, що технічні характеристики товарів, розміщені на нашому сервісі, можуть не повністю співпадати з описом товарів на сайті магазина. Отже, додатково просимо Вас перед покупкою ретельно ознайомиться з технічним описом товару на сайті магазина, який Ви обрали для придбання товару.