Допомога силам АТО

Відеокамери

Вітаємо вас у каталозі відеокамер!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Rozetka.com.ua, База Автозвука та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на відеокамери від таких відомих виробників, як General Electric, JVC або CICLOSPORT.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу відеокамер та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, тип відеокамери, максимальна роздільна здатність відеозйомки, підтримка карт пам'яті. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити відеокамери за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані відеокамери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на відеокамери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Bikestore.biz.ua
11 999 грн.

GoPro HERO 5 Black, ENGLISH/RUSSIAN

0 голосов
Середня ціна: 11 999 грн.

В новой экшн-камере мы видим уникальное сочетание высокой производительности и небольших размеров. Теперь для того, чтобы делать потрясающие видео в высоком разрешении 4К, достаточно легкого нажатия на одну кнопку и использования голосового управления. Вы сможете запечатлеть лучшие моменты своей...

Де купити?

Bikestore.biz.ua
13 799 грн.

GoPro HERO 4 SILVER Adventure

0 голосов
Середня ціна: 13 799 грн.

Экшн-видеокамера GoPro HERO4 Silver Adventure имеет сенсорный экран, который позволяет удобно настраивать камеру и быстро регулировать параметры. Режим Auto Low Light автоматически подстраивается под смену освещения, что позволяет сохранить качественное видео, не останавливая при этом запись....

Де купити?

NovoMobi.com.ua
3 599 грн.

Google Clips (GA00191-US)

0 голосов
Середня ціна: 3 599 грн.

Благодаря ИИ, отслеживает все, что происходит в ее 130-градусном поле зрения и записывает семи секундные клипы того, что ей покажется интересным. Гарантия качества и подлинности товара.

Де купити?

Motostyle.ua
16 499 грн.

GoPro Max Black

0 голосов
Середня ціна: 16 499 грн.

Экшн-камера GoPro MAX Высокоэффективная экшн-камера, которая может использоваться для создания традиционных фото, видео в стиле HERO, а также в качестве 360-градусной камеры для съемки сферического видео. Камера поддерживает несколько режимов, один из которых – PowerPano. Сего помощью...

Де купити?

Motostyle.ua
12 999 грн.

GoPro HERO 8 Black

0 голосов
Середня ціна: 12 999 грн.

Экшн-камера GoPro Hero 8 Универсальная экшн-камера, которая отличается повышенной стабильностью и компактностью, что облегчает ее транспортировку. Прочный, водонепроницаемый корпус обтекаемой конструкции обеспечивает надежную защиту содержимого, что дает возможность применять модель при любых...