Допомога силам АТО

Штативи та моноподи

Ласкаво просимо до каталогу штативів та моноподів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Deshevshe.net.ua, KT-Group, Mobilluck.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на штативи та моноподи від таких популярних виробників, як Mircopro, Vanguard або Photex.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу штативів та моноподів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати штативи та моноподи за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані штативи та моноподи за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на штативи та моноподи за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Alantur.ua
2 499 грн.

GoPro 3-Way Grip/Arm/Tripod

0 голосов
Середня ціна: 2 499 грн.

Монопод для камер GoPro 3-Way Grip/Arm/Tripod

Де купити?

Alantur.ua
1 499 грн.

GoPro Goscope Original Telescoping POLE-21"

0 голосов
Середня ціна: 1 499 грн.

Монопод для камер GoPro Goscope Original Telescoping POLE-21"