Допомога силам АТО

Мікрофони

Ласкаво просимо до каталогу мікрофонів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Mobilluck.com.ua, Dom5.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на мікрофони від таких популярних виробників, як Sony, Sven або Fostex.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу мікрофонів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати мікрофони за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані мікрофони за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мікрофони за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Audio-Technica PRO24

0 голосів
Середня ціна: 5 370 грн.

Audio-Technica ATR4697

0 голосів
Середня ціна: 1 138 грн.

Audio-Technica ATR6250

0 голосів
Середня ціна: 1 939 грн.

Audio-Technica ATR3350

0 голосів
Середня ціна: 1 144 грн.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
5 249 грн.

SHURE Motiv MV88

0 голосів
Середня ціна: 5 183 грн.

Цифровой конденсаторный стерео микрофон для кристально чистого звучания с Lightning разъемом. Гарантия качества и подлинности товара!

Sennheiser MKE 2 elements

0 голосів
Середня ціна: 6 418 грн.

Конструкция MKE2 elements представляет собой микрофон, установленный в эластичном подвесе и закрытый инновационной сменной ветрозащитой.

SHURE FP15/83

0 голосів
Середня ціна: 16 793 грн.

SHURE FP25/SM58

0 голосів
Середня ціна: 17 070 грн.

SHURE FP3

0 голосів
Середня ціна: 12 479 грн.

SHURE FP5

0 голосів
Середня ціна: 9 154 грн.