Допомога силам АТО

Мікрофони

Ласкаво просимо до каталогу мікрофонів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Mobilluck.com.ua, Dom5.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на мікрофони від таких популярних виробників, як Sony, Sven або Fostex.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу мікрофонів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати мікрофони за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані мікрофони за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мікрофони за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Pioneer DM-DV20

0 голосів
Середня ціна: 1 434 грн.

Pioneer DM-DV10

0 голосів
Середня ціна: 1 099 грн.

Nikon ME-1

0 голосів
Середня ціна: 3 749 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
358 грн.

Gembird MIC-204

0 голосів
Середня ціна: 358 грн.

Микрофон; для ПК; тип преобразователя: конденсаторный; направленность: ненаправленный; выходной штекер: mini jack 3,5 мм

Де купити?

NovoMobi.com.ua
3 649 грн.

SHURE Motiv MV5

0 голосів
Середня ціна: 3 649 грн.

Конденсаторный микрофон для устройств с iOS / MacOS. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

S-cube.com.ua
1 177 грн.

Olympus ME-15

0 голосів
Середня ціна: 1 177 грн.

TV/аудио техника, Микрофоны, Микрофон Olympus ME-15 Состояние: Новое Количество в уп.: 1 Артикул производителя: N1294726

Sony UWP-D16 для камер (UWP-D16/K33)

0 голосів
Середня ціна: 27 799 грн.

Trust GXT 210

0 голосів
Середня ціна: 842 грн.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
5 395 грн.

SHURE Motiv MV88

0 голосів
Середня ціна: 5 395 грн.

Цифровой конденсаторный стерео микрофон для кристально чистого звучания с Lightning разъемом. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

S-cube.com.ua
699 грн.

Olympus ME-52

0 голосів
Середня ціна: 699 грн.

TV/аудио техника, Микрофоны, Микрофон Olympus ME-52 Состояние: Новое Количество в уп.: 1 Артикул производителя: N2272726