Допомога силам АТО

Мікрофони

Ласкаво просимо до каталогу мікрофонів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Mobilluck.com.ua, Dom5.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на мікрофони від таких популярних виробників, як Sony, Sven або Fostex.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу мікрофонів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати мікрофони за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані мікрофони за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мікрофони за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
10 097 грн.

Panasonic — AG-MC200G

0 голосів
Середня ціна: 10 097 грн.

Микрофон; для видеокамеры; тип преобразователя: конденсаторный; направленность: направленный (суперкардиоида); выходной штекер: 3-pin XLR

Де купити?

NovoMobi.com.ua
3 649 грн.

SHURE Motiv MV5

0 голосів
Середня ціна: 3 649 грн.

Конденсаторный микрофон для устройств с iOS / MacOS. Гарантия качества и подлинности товара!

Де купити?

Protovar.com.ua
345 грн.

Gembird MIC-204

0 голосів
Середня ціна: 345 грн.

Микрофон; для ПК; тип преобразователя: конденсаторный; направленность: ненаправленный; выходной штекер: mini jack 3,5 мм

Де купити?

NovoMobi.com.ua
4 949 грн.

SHURE Motiv MV88

0 голосів
Середня ціна: 4 949 грн.

Цифровой конденсаторный стерео микрофон для кристально чистого звучания с Lightning разъемом. Гарантия качества и подлинности товара!

Sony UWP-D16 для камер (UWP-D16/K33)

0 голосів
Середня ціна: 26 199 грн.

Sony SMAD-P3 для камер (SMAD-P3)

0 голосів
Середня ціна: 2 099 грн.

Sony XLR-K2M + микрофон (XLRK2M.CE)

0 голосів
Середня ціна: 15 999 грн.