Допомога силам АТО

Мікрофони

Ласкаво просимо до каталогу мікрофонів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Mobilluck.com.ua, Dom5.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на мікрофони від таких популярних виробників, як Sony, Sven або Fostex.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу мікрофонів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати мікрофони за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані мікрофони за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мікрофони за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Tascam TM-2X

0 голосів
Середня ціна: 3 589 грн.

Nikon ME-1

0 голосів
Середня ціна: 3 799 грн.

Sennheiser MKE 2 elements

0 голосів
Середня ціна: 6 667 грн.

Конструкция MKE2 elements представляет собой микрофон, установленный в эластичном подвесе и закрытый инновационной сменной ветрозащитой.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
3 899 грн.

SHURE Motiv MV5

0 голосів
Середня ціна: 3 899 грн.

Конденсаторный микрофон для устройств с iOS / MacOS. Гарантия качества и подлинности товара!

Razer Seiren X (RZ19-02290100-R3M1) Black

0 голосів
Середня ціна: 3 499 грн.

Офіційна гарантія 12 міс. / БЕЗКОШТОВНА доставка / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

Sven MK-150 (Код товара:978)

0 голосів
Середня ціна: 90 грн.

Производитель SVEN Модель MK-150 Артикул MK-150 Длина кабеля 1,8 м Тип разъема mini-jack 3,5 мм Размер микрофонного модуля 9 7 мм Чувствительность микрофона 58 дБ ± 3 дБ Частотный диапазон микрофона 50 – 16000 Гц Цвет чёрный дополнительно Mикрофон-клипса Гарантия, мес 12   "

Sony SMAD-P3 для камер (SMAD-P3)

0 голосів
Середня ціна: 2 099 грн.

Де купити?

NovoMobi.com.ua
5 249 грн.

SHURE Motiv MV88

0 голосів
Середня ціна: 5 249 грн.

Цифровой конденсаторный стерео микрофон для кристально чистого звучания с Lightning разъемом. Гарантия качества и подлинности товара!

Trust GXT 211 Reyno USB Black

0 голосів
Середня ціна: 999 грн.

Офіційна гарантія 24 міс. / БЕЗКОШТОВНА доставка від 2000 грн / Онлайн кредит за 15 хв colour: Black

Sven MK-170 (Код товара:2878)

0 голосів
Середня ціна: 100 грн.